بهترین روش ترمیم خطوط و چین و چروک پوست

2201b7c4-7065-4bc7-8e92-a0837f4d6095

اگر مقالات ما را دنبال کرده باشید با بسیاری از مزایا و کاربرد های لیزر در پزشکی آشنا شده اید. اما باید بدانید لیزر، به صورت بسیار گسترده در پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

از لیزر‌درمانی برای ترمیم خطوط ریز و چین و چروک موجود بر روی صورت استفاده می‌شود؛ این پروسه‌ی درمانی باعث بهبود سیمای ظاهری شده و به بیماران چهره‌ای جوان‌تر می‌بخشد.
در جریان لیزر‌درمانی، از یک لیزر دستی برای زدودن لایه ی سطحی پوست (بازسازی پوست) استفاده می‌شود؛ این پروسه باعث رشد پوست جدید می‌شود. پوست جدید نرم‌تر و شاداب‌تر از پوست قبلی خواهد بود. سایر متدهای لیزر درمانی، سطوح زیرین پوست را مورد هدف قرار داده و بر لایه ی سطحی (اپیدرم) اثر نمی‌گذارند. برای کسب نتایج مطلوب، انجام یک دوره‌ی درمانی الزامی خواهد بود.
ترمیم چین و چروک به کمک لیزر، نتایج جراحی صورت (فیس‌لیفت) را به دنبال دارد. اما لیزردرمانی تنها می‌تواند ظاهر خطوط و چین و چروک را بهبود بخشد. اثرات لیزردرمانی به مرور محو خواهند شد. از این رو، بهتر است که دوره ی درمانی خود را هرازگاهی تکرار کنید.
‌‌مانند تمام متدها و عمل‌های زیبایی، انتظارات خود را پیش از انجام لیزردرمانی به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهید. متخصصان پوست، نتایج قابل پیش‌بینی را به شما شرح خواهند داد. پیش از عمل، از خطرات احتمالی و گزینه‌های جایگزین پروسه‌ی درمانی اطلاع کسب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *