برجسته کردن اجزای صورت به صورت طبیعی و بدون نیاز به عمل

va4-430

شاید هزینه تزریف بوتاکس یا چربی برای شما زیاد باشد و یا دوست ندارید به این صورت گونه های خود را برجسته کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم از این راه های طبیعی استفاده نمایید.

پزشک متبحر ابتدا با توجه به تجربه و با توجه به سن هر فرد خاص به طور اختصاصی با مراجع مشورت کرده و به او توصیه  کند که آیا برایش تزریق ژل هیالورونیک اسیدی قابل جذب بهتر است یا تزریق چربی، تا نتیجه کار کاملا مطلوب باشد.

گونه‌ها ولب‌های هر شخص 2 جزء بسیار مهم در صورت (face) وی است به طوری که در میزان برجسته کردن و فرم برجسته کردن آنها فوق‌العاده باید دقت داشت زیرا فرم دادن و حجم دادن به لب‌ها و گونه‌های یک فرد خاص باید کاملا با شخص دیگری تفاوت داشته باشد زیرا این 2 جزء نقش بسیار مهمی در زیبایی کلی صورت دارند. به‌طوری که مثلا یک فرم خاص برجسته کردن لب‌ها ممکن است در صورت یک شخص جلوه بسیار زیبایی داشته باشد ولی همین فرم خاص برای شخص دیگری به هیچ‌وجه زیبایی نداشته باشد، بنابراین در برجسته کردن لب‌ها یا حجیم کردن گونه‌ها (گونه‌گذاری) باید فوق‌العاده آگاهانه هارمونی و هماهنگی سایر اجزای صورت از جمله بینی و چشم‌ها از نظر فاصله و زاویه‌های آنها با لب‌ها و گونه‌ها را شناخت و به صورت کاملا علمی و دقیق عمل کرد تا نتیجه کار مانند یک نقش هنرمندانه شود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *