ارتباط غیراخلاقی رئیس جمهور فرانسه کتاب شد

20140916123743

در این بخش به خبری بسیار جالب و جذاب از رئیس جمهور فرانسه در مورد رابطه غیر اخلاقی ایشون با یک زن پرداخته ایم.حتما بخوانید.

فرانسوا اولاند رئیس جمهور هوس باز فرانسوی باز هم به صدر اخبار جهان برگشت. اولاند که در زمان ریاست جمهوریش نتوانسته بود عشق خود به یک زن را مخفی نگه دارد و آن زمان یک رسوایی اخلاقی را رقم زد،این بار نیز با چاپ کتاب خاطرات معشوقه اش به صدر اخبار برگشت.

والری تریرویلر که بدون ازدواج با فرانسوا اولاند، در کنار او وارد کاخ الیزه شده بار دیگر برای رئیس جمهور فرانسه دردسر ساز شد. این دردسر پس از آغاز شد که در هفته جاری کتابی منتشر شد که در آن به زندگی خصوصی والری پرداخته شده است.

والری تریرویلر که بدون ازدواج با فرانسوا اولاند، در کنار او وارد کاخ الیزه شده بار دیگر برای رئیس جمهور فرانسه دردسر ساز شد. این دردسر پس از آغاز شد که در هفته جاری کتابی منتشر شد که در آن به زندگی خصوصی والری پرداخته شده است.

هافینگتون پست می نویسد: اولاند تمایل دارد که از بانوی اولی که بدون ازدواج با رئیس جمهور به این سمت رسیده، به عنوان یک معاشر و همنشین یاد کند، اما این بیوگرافی جدید مشخص میکند که والری برای اولاند چیزی فراتر از یک همنشین است.
درکتاب دردسرساز آمده است: ارتباط والری با دوژیان، چندین سال ادامه داشت و پس از آنکه این نماینده محافظه کار نتوانست از همسر خود که به مدت ۳۰ سال با وی زندگی کرده بود جدا شود، ارتباطش با والری بهم خورد. در بخش دیگری از این کتاب آمده، درست در زمانی که والری با دوژیان در ارتباط بود، با همسر خود زندگی می کرد و علاوه بر این دو نفر وی به دیدن فرانسوا اولاند نیز می رفت. والری هم اکنون ۴۷ ساله است و پیش از این دوبار ازدواج کرده است.
والری ماسونو به فرانسوی : Valérie Massonneau که بعد از ازدواج دومش با نام خانوادگی تریروایلر Trierweiler شناخته می ‌شود از خبرنگاران سیاسی فرانسوی است که در ۱۶ فوریه ۱۹۶۵ در آنژو فرانسه متولد شده و از سال ۲۰۰۵ با فرانسوا اولاند رئیس جمهور فرانسه که در تاریخ ۶ مه ۲۰۱۲ به ریاست جمهوری رسید زندگی می ‌کند.
والری پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد در رشته علوم سیاسی با مجله حرفه سیاسی آغاز به کار کرد و از سال ۱۹۸۹ به مجله پاریس مچ رفت جایی که مقالات سیاسی به ویژه درباره حزب سوسیالیست فرانسه می‌نوشت.
وی از سال ۲۰۰۵ به عنوان مجری یک برنامه سیاسی با کانال دیرکت ۸ همکاری می ‌کرد. والری تریر وایلر نخستین بانوی اول فرانسه است که با رئیس جمهور پیمان زناشویی نبسته و می خواهد همچنان به کار روزنامه نگاری اش ادامه دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *