کاهش وزن با نوشیدنی های طبیعی

کاهش وزن با نوشیدنی های طبیعی

نوشیدنی های طبیعی

افراد چاق راه های زیادی را جهت کاهش وزن امتحان کرده اند. ما در این بخش چند نوشیدنی طبیعی جهت کمک به کاهش وزن را برایتان آورده ایم.

در این مقاله، چند نوشیدنی سالم و گوارا را به شما پیشنهاد می کنیم که علاوه بر لذت نوشیدن آنها،سلامت و زیبایی اندام شما نیز حفظ خواهد شد و خبر خوش اینکه، حتی موجب کاهش وزن و خوش فرم شدن شکم نیز می شوند.

 

آب طعم دار

آب طعم دار
همانطور که بارها تاکید کردیم، هیدراته نگه داشتن بدن در طی روز اهمیت بسیار زیادی در سلامت و زیبایی بدن خواهد داشت و زمانیکه سعی دارید تا حد امکان سموم را از بدن دور سازید، بهتر است توجه خاصی به این موضوع داشته باشید.
نوشیدن آب کافی، به حفظ تعادل مایعات در بدن کمک زیادی کرده و مانع از کم آبی و همچنین احتباس آب در بدن خواهد شد.
در ضمن، نوشیدن آب به میزان کافی در طول روز، باعث احساس سیری بیشتر و جلوگیری از پرخوری و ریزه خواری ها می شود.
اما اگر نوشیدن آب ساده، شما را خسته می کند، می توانید با سبزی های تازه، مرکبات، تکه های خیار و سایر طعم دهنده های طبیعی، آن را طعم دار و دلپذیر تر سازید.

 

چایی نعناعی سرد

چای نعناعی سرد
این نوشیدنی باطراوت در روزهای گرم سال، فوق العاده است.
چای نعناعی سرد، شکمی صاف و زیبا را به شما هدیه می دهد.
جالب است بدانید نوشیدن این چای، موجب هضم سریعتر چربی های موجود در غذاهایی مثل برگرها و استیک شده، نفخ را برطرف کرده و به این ترتیب ،اندام شما را زیبا و متناسب می سازد.

 

نوشیدنی آناناس

نوشیدنی آناناس
با تهیه نوشیدنی یخ در بهشت آناناس، شکمی صاف و زیبا داشته باشید.
آناناس، به طور طبیعی، دارای آنزیمی به نام بروملین است که موجب شکسته شدن پروتئین ها، سهولت هضم و رفع نفخ می شود.

 

نوشیدنی شکلات تلخ

نوشیدنی شکلات تلخ
جالب است بدانید این نوشیدنی موجب زیبایی اندام و خوش فرم شدن شکم خواهد شد.
این نوشیدنی پرطرفدار، با سرکوب کردن اشتهای کاذب و کاهش میل شدید به خوردن حجم زیاد مواد غذایی، موجب تناسب اندام و فرم گرفتن شکم خواهد شد.
مصرف این نوشیدنی در وعده مهم صبحانه، یکی از بهترین گزینه ها برای این منظور خواهد بود.
اینکار، تا ساعتها، شما را سیر نگه داشته و مانع از ریزه خواری در طی روز می شود.

 آب کرفس

آب کرفس

کرفس سرشار از سدیم و پتاسیم است که ادرارآور است و باعث دفع آب اضافی و اسید اوریک از کلیه ها می شود، بنابراین وقتی قصد کاهش وزن دارید، با اضافه کردن کرفس به رژیم غذایی خود، آب اضافی بدن را به شیوه ای طبیعی و سالم دفع کنید.
آب کرفس مستقیما باعث کاهش وزن نمی شود. جای بسی شگفتی است که بعضی از افراد در حیطه علم تغذیه به چنین باور غلطی دامن می زنند و صحه می گذارند.

 

اسموتی های ماستی

اسموتی های ماستی

نه تنها غلظت اسموتی باعث از بین رفتن اشتهای فرد می شود بلکه اضافه کردن ماست به آن باعث از بین رفتن ۶۱درصد چربی بیشتر و بیش از ۸۱ درصد چربی شکمی بیشتر می شود. کلسیم موجود در ماست به سوختن چربی ها کمک کرده و از تشکیل توده های چربی در بدن جلوگیری می کند. با افزودن پروتئین وی و مقداری میوه به ماست، می توانید یک اسموتی لاغری عالی داشته باشید!

 

زغال لخته

زغال اخته را دریابید

نخست این که زغال‌اخته مانند تنظیم کننده‌ی انسولین عمل می‌کند. این ماده‌ی غذایی تأثیر انسولین و انباشتگی چربی‌ها را  کاهش می‌دهد و در روند از بین بردن چربی‌ها شرکت می‌کند. دوم این که زغال اخته به دفع توکسین‌ها و چربی‌هایی که در بافت‌های بدن تجمع می‌کنند یاری می‌رساند. تجمع توکسین‌ها و چربی‌ها در بافت‌های بدن عامل سلولیت و احتباس آب محسوب می‌شود.
اگر زغال اخته تازه بود بهتر است آبش گرفته شود.
زغال اخته‌ی خشک را دم کنید. مصرف روزانه یک تا دو فنجان کافی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *