کنفرانس های هنگ اوتز پذیرای مهمان های غیر گوگلی

مسنجر هنگ اوتز

شرکت گوگل به تازگی قابلیت جدید امکان شرکت کاربران غیر گوگلی در کنفرانس های منسنجر هنگ اوتز را به این برنامه افزوده است؛ با ما همراه باشید.

شرکت گوگل اخیرا قابلیت جدیدی به پلتفرم هنگ آوت اضافه کرده که با استفاده از آن، دیگر برای ورود به جلسات، نیازمند اکانت گوگل نیستید. بلکه تمام پروسه از طریق یک لینک انجام می شود. در واقع، برگزار کننده جلسه می تواند لینکی را در اختیار شما قرار دهد و از طریق آن، به گروه بپیوندید.

ماه گذشته، امکانی مشابه به پلتفرم اسکایپ افزوده شد و مهمان ها می توانستند بدون اکانت و از طریق یک URL، به جلسات بپیوندند. با این حال، ورژن گوگل کمی متفاوت با ورژن ارائه شده برای اسکایپ است و لینک، در سیستم دعوتِ پلتفرم قرار گرفته و به برگزار کننده جلسه اجازه می دهد تا ورود کاربری خاص را تایید یا رد کند.

چنین امکانی، چندان پیچیده نیست و به سادگی هر چه تمام تر دنبال می شود؛ اما مطمئنا تغییری بنیادین برای برگزارکنندگان کنفرانس های ویدیویی ایجاد می کند و سرعت کار را بالا می برد.

 

کمپانی گوگل درباره این قابلیت جدید می‌گوید این قابلیت توسط بسیاری از کاربران درخواست شده بود و از اوایل هفته‌ی آینده به صورت رسمی ارائه خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *