اختلافات خانوادگی باعث تیراندازی در مازندران شد

تیراندازی در مازندرانبر اساس اخبار منتشر شده شخصی ۲۶ ساله به دلیل اختلاف خانوادگی فردی را به ضرب گلوله تفنگ شکاری در مازندارن از پای درآورد.

به گزارش ویکی جوان به نقل از افکارخبر: ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه روز گذشته در پی خبری ازمرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰مبنی بر وقوع درگیری و تیراندازی با اسلحه شکاری در پشت هتل مازندران، ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ به محل حادثه اعزام شدند.

نیروی انتظامی با حضور در محل وقوع حادثه در بررسی های اولیه دریافتند،شخصی به نام”علی- پ” ۲۶ ساله با سلاح شکاری اقدام به تیراندازی به سمت فردی به نام”سلیمان – م” کرده که این فرد از قفسه سینه مورد اصابت قرار گرفت و با حضور عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

سرهنگ احمد رضا رستمی رئیس پلیس آگاهی مازندران با تائید خبر فوت فرد تیر خورده اظهار داشت : با توجه به تلاش پزشکان برای نجات این فرد از مرگ، مصدوم به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت و با وقوع قتل ماموران متهم و عامل تیراندازی را دستگیر کردند.

وی در ادامه گفت:متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس،علت درگیری وتیراندازی را اختلافات خانوادگی عنوان کرد،که پس از تشریح صحنه قتل با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *