با برنامه Squid با دست خط خود یاداشت برداری کنید

برنامه یاداشت برداریدر ادامه قصد معرفی برنامه برای یاداشت برداری داریم که از قابلیت عای جالب این برنامه می توان به استفاده از دست خط کاربر اشاره کرد.

برای بعضی ها شاید، اما برای افرادی که ترجیح می دهند به جای تایپ، با دست خط خودشان یادداشت برداری کنند، برنامه Squid با قابلیت های تخصصی اش می تواند گزینه به مراتب مناسب تری به حساب آید.

به غیر از پر کردن صفحات سفید، تصاویر با فرمت های مختلف و فایل های PDF را هم می توانید در اپلیکیشن وارد کرده تا با قلم رویشان بنویسید. مثلا یک قرارداد کاری را از طریق اپلیکیشن امضا بزنید یا برگه های امتحانی را تصحیح کنید. بعدا می توانید از آنها به شکل عکس و فایل پی دی اف خروجی گرفته یا به اشتراک گذاریشان اقدام کنید.

با وجود گزینه های مختلف برای ویرایش قلم، اسکوئید می تواند برای افزودن نقاشی به یادداشت ها هم کاربرد داشته باشد. برای نقاشی می توانید ابعاد کادر یادداشت را از A4 به بی نهایت تغییر دهید و خطوط شطرنجی را برای داشتن دقت بیشتر در طراحی به صفحه بیاورید.

این برنامه از باز کردن چند پنجره به طور همزمان در گجت های سامسونگ پشتیبانی می کند، بنابراین می توانید آیتم ها، یادداشت های دستی و تایپی را به سرعت میان آنها کپی/پیست کنید و رنگ و سایزشان را تغییر دهید.

اسکوئید پیش از متحول شدن رابط کاربری Papyrus نام داشت، برایتان محیطی ساده و پرامکانات فراهم کرده تا به وسیله استایلوس، قلم های دیجیتالی یا حتی انگشت بتوانید به یادداشت برداری بپردازید.

اسکوئید برای استفاده کاملا رایگان است، اما برای گرفتن خروجی های پی دی اف و پشتیبان گیری در فضای ابری می بایست با پرداخت هزینه آن را به نسخه کامل ارتقا دهید.

برنامه یاداشت برداری ۱ برنامه یاداشت برداری ۲

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *