چند روز تا معرفی ساعت هوشمند شیائومی

ساعت هوشمند شیائومیطبق خبر های منتشر شده شرکت شیائومی ساعت هوشمند خود را در تاریخ سوم آذر ماه نعرفی خواهد کرد؛ با ما همراه باشید.

سه شنبه پیش رو یعنی ۳ آذر، روزی است که انتظار می رود کمپانی شیائومی گوشی هوشمند با بدنه‌ی فلزی خود یعنی ردمی نوت ۲ پرو را معرفی کند. همچنین این گوشی هوشمند اولین محصولی از این شرکت خواهد بود که از اسکنر اثر انگشت بهره می‌ برد.

اما بر اساس اخبار منتشر شده، شیائومی از می‌ پد ۲ نیز در این مراسم رونمایی خواهد کرد. البته مثل همیشه برخی از طرفدارنان به برند شیائومی منتظر هستند تا شاید گوشی هوشمند می ۵ شیائومی نیز در فینال با شکوه شیائومی معرفی شود.

شیائومی علاوه بر دعوت‌نامه‌هایی که برای مراسم روز ۳ آذر ارسال کرده است،  ۵۰۰ بلیت دیگر نیز برای افرادی که بخواهند در این مراسم حضور داشته باشند به فروش می‌رساند

طبق منابع خبری در چین،کمپانی شیائومی قصد دارد تا این مراسم را با معرفی یک ابزار پوشیدنی هوشمند کامل کند. به نظر می‌رسد ساعت هوشمند شیائومی نیز در این مراسم معرفی خواهد شد. پیش از این شایعات زیادی در مورد فعالیت شیائومی روی ساعت هوشمند با نمایشگر بزرگ دایره‌ای در محافل خبری منتشر شده بود. انتظار می رود این ساعت هوشمند از اندروید ور بهره ببرد. اوایل همین ماه هم شیائومی می بند ۱ اس را بعنوان دومین دستبندهوشمند خود معرفی کرده بود.

.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *