استفاده از اپلیکیشن مسنجر فیسبوک در محل کار

فیسبوک در محل کاردرادامه در باره نسخه ای از اپلیکشن مسنجر که فیسبوک برای استفاده در محل کار آن را منتشر کرده اطلاعاتی در اختیارتان خواهیم گذاشت؛ با ما همراه باشید.

شرکت فیسبوک اخیرا نسخه ای از اپلیکیشن مسنجر را برای استفاده در محل کار ارائه نموده است. بر اساس گزارش تک کرانچ، اپ یاد شده در واقع افزونه ای است برای Facebook at Work؛ پلتفرمی که برای صحبت و تعامل میان کارمندان شرکت ها طراحی شده. تا جایی که می دانیم، Facebook at Work و اپلیکیشن پیام رسان جدیدش تفاوت زیادی با پلتفرم اصلی فیسبوک و اپ مسنجر ندارند.

خوشبختانه در ایت اپ جدید همچنان می توانید از استیکرها استفاده کنید، اما تفاوت با نسخه معمولی اینجاست که ارتباطات در این اپ به جای عموم مردم، به کارمندان شاغل در یک سازمان یا شرکت محدود شده. در حال حاضر این مسنجر ویژه برای کاربران اندروید عرضه شده و تنها شرکت های استفاده کننده از نسخه بتای Facebook at Work می توانند به آن دسترسی داشته باشند. ضمنا نسخه ای از این اپ برای سیستم عامل iOS نیز در دست طراحی است.

گفتنی است که تا قبل از عرضه این مسنجر ویژه، کاربران می توانستند از Facebook at Work برای چت و گفتگو بهره بگیرند، اما فیسبوک با ارائه این اپلیکیشن مستقل تلاش کرده تا امکانات بیشتری در اختیار کاربران قرار دهد. گفتنی است که فیسبوک با عرضه این اپ، وارد رقابت سختی با اپلیکیشن Slack شده؛ ابزاری ارتباطی که شرکت ها و سازمان ها مشتری اصلی آن هستند.

Slack چیز بیشتری از امکانات معمولی چت در اختیار کاربر قرار نمی دهد، اما می تواند با ابزارهای محبوب مانند Trello تعامل کند. البته دست Facebook at Work هم در این رقابت چندان خالی نیست، چرا که با یدک کشیدن نام فیسبوک و قابلیت هایی همچون دعوت به رویداد و پیج های تیمی می تواند شانس خوبی برای برنده شدن در این رقابت داشته باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *