Wonderwall مجموعه ای از والپیپیر های طبیعت

اپلیکیشن والپیپردر ادامه قصد معرفی اپلیکیشنی را داریم که آرشیویی از والپیپیر های زبیعت را در خود جای داده است؛ باما همراه باشید.

با توجه به موضوع بزرگتر شدن و باکیفیت‌تر شدن صفحه نمایش‌های گوشی، بحث تصاویر زمینه نیز به طور وسیع‌تری مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد. این تصاویر زمینه که این روزها با کیفیت‌های خیره کننده‌ای به نمایشگرهای موبایل پا گذاشته‌اند، می‌توانند طیف گسترده‌ای از موضوعات را در بر بگیرند. بازی‌ها، فیلم‌ها، تصاویری از آسمان و … تنها بخشی از دسته بندی موضوعی والپیپر است که این روزها روی گوشی‌های موبایل استفاده می‌شود. اما همانطور که قابل پیش بینی است، یکی از محبوب‌ترین دسته بندی‌ها در  زمینه والپیپر، مربوط به طبیعت است. طبیعتی که می‌تواند شامل کوه‌ها، دریاها، مناظر سرسبز و … باشد و نیاز شما را در زمینه‌ی تصاویر طبیعت به طور کامل رفع کند.برنامه Wonderwall یکی از برنامه هایی است که آرشیوی عظیم و آنلاین را در اختیار شما قرار خواهد داد تا بتوانید روزانه به صدها عکس زیبا و منحصربه فرد دسترسی داشته باشید.

Wonderwall برای عملکرد خود نیازمند ارتباط اینترنتی بوده و به طور روزانه و مرتب نیز آپدیت می‌شود به طوری که هر روزی که به این اپلیکیشن مراجعه کنید، با ده‌ها تصویرزمینه جدید مواجه خواهید شد. تصاویری از بهترین عکاسان دنیای طبیعت که پیش از این نمونه کارهای فوق‌العاده‌ی آن‌ها را در نشنال جئوگرافیک مشاهده کرده‌ایم. درواقع Wonderwall را می‌توان به مرکز طبیعت دیجیتال تشبیه کرد که با جمع آوری زیباترین و با کیفیت‌ترین عکس‌ها از بهترین عکاسان طبیعت، مجموعه‌ای شایسته و قابل تقدیر را برای شما محیا کرده است. استفاده از برنامه و تصاویر آن نیز کاملا رایگان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *