اسنپدراگون ۶۲۰ در دل گلکسی ای ۹ سامسونگ

گلکسی ای ۹اطلاعات مربوط به عضو جدید سری A خانواده گلکسی سامسونگ در نرم افزاری به نام گیک بنچ به ثبت رسیده که نشان می دهد این گوشی از اسنپدراگون ۶۲۰ بهره می برد.

ظاهرا سامسونگ به زودی محصول جدیدی را به سری گوشی های Galaxy A خود اضافه می‌کند. این گوشی که با نام مدل SM-A9000  به ثبت رسانده شده، در نرم‌افزار گیگ‌بنچ، امتیاز ۱۴۴۶ در حالت تک‌هسته‌ای و ۴۱۳۴ را در حالت چند هسته‌ای به خود اختصاص داده است.
شایان دکر است که سامسونگ نسخه‌ی ۲۰۱۶ از گلکسی ای ۳، ای ۵ و همچنین ای ۷ را نیز در FCC به ثبت رسانده و این بیانگر این است که به زودی سری Galaxy A این کمپانی در رده‌های مختلف بروز رسانی خواهد شد.
انتظار می‌رود گلکسی ای ۹ همچون دیگر گوشی‌های سری A سامسونگ بدنه‌ی تماما فلزی داشته باشد. براساس اطلاعاتی که تا به امروز به دست آمده، گلکسی ای ۹ از پردازنده‌ی اسنپ‌درگون ۶۲۰ (MSM8976) بهره خواهد برد. بخش CPU از این پردازنده دارای دو جفت ۴ هسته‌ای بر پایه‌ی معماری big.LITTLE است. هسته‌های کم مصرف و کم توان این پردازنده بر پایه‌ی معماری Cortex-A53 و چهار هسته‌ی پرقدرت و پر مصرف آن بر پایه‌ی معماری Cortex-A57 طراحی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *