با همراه من به خدمات همراه اول دسترسی پیدا کنید

برنامه همراه مندر ادامه می خواهیم درباره برنامه همراه من که از سوی اپراتور همراه اول منتشر شده اطلاعاتی در اختیارتان قراردهیم؛ با ما همراه باشید.

اواخر تیر ماه سال جاری بود که اپراتور اول تلفن همراه، از سرویس خدماتی جدیدش تحت عنوان “همراه من” پرده برداری کرد. مشترکین سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول می توانند با مراجعه به پورتال اینترنتی یا اپلیکیشن این سرویس، به انجام اموری همچون دریافت و پرداخت صورت حساب بپردازند که همین مورد می تواند به غیر از فراهم نمودن امکان مدیریت یکپارچه و آسان برای اپراتور، در کاهش مراجعه حضوری مشتریان به دفاتر همراه اول نقش بسزایی ایفا کند.

اپلیکیشن اندرویدی “همراه من” ابزاریست که به کمکش قادرید هر جا که باشید، با اتصال به اینترنت به خدمات مختلف همراه اول دسترسی پیدا کنید.

برای شروع استفاده از همراه من، باید شماره خود را در اپلیکیشن وارد کرده و منتظر بررسی آن بنشینید. پس از چند دقیقه، رمز عبوری یک بار مصرف به صورت پیامکی برایتان ارسال خواهد شد که با وارد کردنش می توانید استفاده از خدمات اپ را شروع کنید.

برنامه همراه من۲
تقریبا هر آنچه در پورتال اینترنتی همراه من می بینید، در اپلیکیشن موبایل هم گنجانده شده اند. می توانید حتی با اتصال به ضعیف ترین اینترنت دیتا کارت شارژ بخرید، قبض سیم کارت ثابت خود را پرداخت کنید و از جدیدترین طرح های تشویقی و بسته های اینترنتی همراه اول باخبر شوید.

 

همراه من رابط کاربری ساده، سبک و زیبایی دارد که می توانید در آن به راحتی به خدمات اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. خدمات اینترنتی همراه من شامل شش دسته اند: خدمات اصلی، خدمات پرداخت، طرح های تشویقی، خدمات اینترنت، خدمات ویژه و سایر خدمات.

از میان امکانات مختلف این اپ، شاید امکان پیگیری ریز مکالمات و گزارش ریز مصرف اینترنت را بتوان مهم ترین و پرمصرف ترین قابلیت های اپ برشمرد. با داشتن همراه من دیگر لازم نیست برای پیگیری این دو مورد به دفاتر همراه اول مراجعه کنید؛ یک کلیک ساده در اپلیکیشن شما را از این کار بی نیاز می کند.

برنامه همراه من۱

امکانات اپلیکیشن همراه من به صورت خلاصه وار شامل موارد زیر هستند:

خدمات اصلی:

سرویس عدم چاپ قبض
مراکز ارایه خدمات
سرویس آوای انتظار RBT
خرید شارژ

خدمات ویژه:

ریز مکالمات
تغییر آدرس
تغییر رمز دوم
قطع و وصل خط
مشاهده مشخصات خط
مشاهده مشخصات پین
سرویس پیام چند رسانه ای

 

طرح های تشویقی:

بسته های تخفیفی مکالمه

بسته های تخفیفی پیامک فارسی
هدیه روز تولد
سرویس همراهان اول

 

خدمات اینترنت:

فعالسازی اینترنت نوترینو
خرید بسته های نوترینو
گزارش مصرف اینترنت

 

خدمات پرداخت:

مشاهده و پرداخت صورت حساب های پایان دوره
مشاهده و پرداخت صورت حساب های میان دوره
افزایش بستانکاری
هدیه شتاب در پرداخت
انتقال اعتبار دائمی به اعتباری
شارژ جیرینگ

سایرخدمات:

سرویس های ویژه
دریافت مجدد رمز دوم

اپلیکیشن همراه من فعلا برای دستگاه های اندرویدی منتشر شده و عرضه آن برای سیستم های عامل iOS و ویندوزفون، هنوز در هاله ای از ابهام است. ایرانسل، رقیب اصلی همراه اول، از مدت ها قبل نسخه های iOS و جاوای اپلیکیشن خدمت رسانی اش “ایرانسل من” را در اختیار مشتریان خود قرار داده، بنابراین از این حیث رقیب دیرینه اش را به خوبی پشت سر می گذارد.

البته اگر از آیفون و آیپد استفاده می کنید، می توانید برای بهره گیری از خدمات الکترونیکی همراه اول با مرورگر به وبسایت اپراتور و پورتال همراه من مراجعه کرده و از خدماتی مشابه اپلیکیشن بهره ببرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *