با Voice changer with effects صدای خود را تغیر دهید

برنامه تغیر صدادر ادامه می خواهیم شما را با برنامه ای آشنا کنیم که قابلیت تغیر صدا با افکت های مختلف را دارد؛ با ما همراه باشید.

بحث تغییر صدا همیشه از جذاب ترین ابزارها در گوشی های همراه بوده است؛ به طوری که هم اکنون ده‌ها اپ مختلف برای تغییر صدا در اندروید یا دیگر پلتفرم‌ها وجود دارد که وظیفه‌ی تغییر صدا را بر عهده دارند. Voice changer with effects یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است که البته اگر تابه حال با اپلیکیشن‌های تغییر صدا کار نکرده باشید لازم است توجه شما را به این نکته جلب کنیم که نه تنها این اپ، بلکه هیچ برنامه‌ی دیگری قادر نیست که صدای شما را به شکلی طبیعی تغییر دهد و می‌توان گفت که هدف تمامی این اپلیکیشن ها، تنها سرگرمی و کمی شوخی با دوستان بوده و به هیچ وجه قرار نیست یک تغییر صدای حرفه‌ای را در آن مشاهده کنید. در این برنامه می‌توانید صدای خود را به شکل‌های گوناگونی مانند ربات، صدای بم، صدای نازک ، کودکانه و… تبدیل کنید و از شنیدن صدای خود و دوستانتان در حالت‌های مختلف لذت ببرید.

برنامه تغیر صدا۱

Voice changer with effects شامل افکت‌های جذابی هم هست که به جای تغییر صدا، صدای اصلی شما را به حالت‌های جالبی تبدیل می‌کند. برای نمونه می‌توانید با استفاده از افکت اکو، صدای خود را با بازتاب‌های متنوع گوش کنید و حتی کمی حس خوانندگی را با این افکت‌ها در خود بیدار کنید. نکته‌ی ارزشمند وجالبی که در Voice changer with effects وجود دارد امکان ذخیره‌سازی فایل‌های ادیت شده است و این در حالیست که بسیاری از برنامه های مشابه، تنها امکان شنیدن صدای شما در حالت‌های مختلف را در اختیار شما می‌گذارند و مانند Voice changer with effects قابلیت ذخیره یا اشتراک‌گذاری آن‌ها در شبکه‌های مختلف را در دستورات خود ندارند. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *