استقلال در پی جام حذفی

افشارزادهافشار زاده مدیر عامل باشگاه استقلال طی مصاحبه ای در مورد وضعیت تیمش و اینکه استقلال به دنبال جام حذفی است سخن گفت.

به گزارش ویکی جوان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: مدیر عامل استقلال درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال بیان کرد :به نظر من استقلال در دیدار های لیگ برتر و جام حذفی عملکرد قابل قبولی را تا به اینجا از خود به جای گذاشته که جا دارد از زحمات کادر فنی و بازیکنان تشکر کنم .ابی پوشان اگر به روند موفقیت های خود ادامه دهند به طور حتم قهرمان نیم فصل لیگ برتر فوتبال خواهند شد.

بهرام افشارزاده همچنین در خصوص بازی استقلال با نفت در جام حذفی اظهار داشت:در هر صورت این دیدار برای هر دو تیم مهم و  حیاتی است و ما به دنبال قهرمانی در جام حذفی هستیم و باید بگویم تیم نفت نیز از کادر فنی قابل قبولی برخوردار است . امیدوارم با عملکرد خوبی که بازیکنان از خود به نمایش می گذارند برنده میدان شوند و از این دیدار حساس به راحتی عبور کنند.

وی در جواب به این سوال که آیا بازیکنی به جای کرار جذب خواهد شد یاخیر تصریح کرد:به طور حتم این امر صورت خواهد گرفت و منتظر هستیم تا مظلومی سرمربی تیم نیز لیست  بازیکنان مد نظر خود را برای نیم فصل دوم در اختیار ما قرار دهد تا در پست هایی که بازیکن نیاز است اقدامات لازم صورت گیرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص آخرین وضعیت جاسم کرار  افزود:جلسات متعددی را برای رسیدگی به وضعیت این بازیکن برگزار کردیم و خوشبختانه در حال حاضر باشگاه و اعضای تیم بدون حاشیه به کار خود ادامه میدهند اما صحبت هایی که در مورد ماندن یا نماندن کرار با مدیر برنامه هایش انجام دادیم در نهایت قرار شد شرایطی فراهم شود تا کرار از استقلال جدا شود و در جمع استقلالی ها نماند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *