اعلام جنگ مافیا به داعش

تهدید داعشدر ادامه خبری داریم از جیووانی گامبینو پسر یکی از اعضای اصلی مافیا که داعش را تهدید کرده است؛ با ما همراه باشید.

به گزارش ویکی جوان به نقل از مشرق: «جیووانی گامبینو» هنرمند معروف هالیوود و فرزند یکی از اعضای کلیدی مافیا، در بخش خبری شبکه ان بی سی، ابتدا به حقایق تاریخی که سبب ایجاد گروه مافیایی «سیسیل» شد، اشاره کرد و بعد چگونگی حفاظت این گروه در دوران معاصر از شهر بزرگ نیویورک آمریکا را بیان کرد.

«جیووانی گامبینو» طی این مصاحبه تلوزیونی گفت: مافیا شهرت بدی پیدا کرده، ولی هر زندگی جنبه های خوب و بدی دارد و تاکنون فقط جنبه بد و زشت مافیا در جهان دیده شده است. اما اکنون با رشد تروریسم فرصتی برای مافیا ایجاد شده تا جنبه خوب خود را نیز نمایان سازد.

وی در ادامه بیان کرد: داعش از مافیای سیسیل هراس دارد، بنابراین هیچ زمینه ای برای راه یافتن ترویست ها به این منطقه وجود ندارد و ما تحمل هیچ حادثه تروریستی در این منطقه را نداریم.

او در پایان این مصاحبه تلوزیون اظهار داشت که ما به خانواده و دوستانمان اطمینان می دهیم که از آنها در مقابل تمام فعالیت های تروریستی حفاظت می کنیم، خصوصا در مقابل رفتار های وحشیانه گروهی که خود را داعش می نامند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *