رکورد جدید فروش پلی استیشن

رکورد فروش پلی استیشن

کمپانی سونی امروز طی بیانیه ای از رکورد فروش ۳۰٫۲ میلیونی کنسول بازی پلی استیشن خبر داد؛ با ما همراه باشید.

کمپانی سونی که در قسمت سرگرمی‌ بسیار خوش درخشیده، در بیانیه‌ای اعلام کرده که فروش کنسول پلی استیشن ۴ به بیش از ۳۰.۲ میلیون دستگاه رسیده و این آمار فروش، نشان‌دهنده‌ی سریع‌ترین و قوی‌ترین رشد در تاریخ سخت‌افزار پلی‌استیشن است. پلی‌استیشن ۴ به عنوان اولین گام سونی در عرضه‌ی کنسول خانگی نسل هشتمی، در تاریخ ۱۵ نوامبر ۲۰۱۳ (۲۴ آبان ماه ۱۳۹۲) به صورت رسمی عرضه شد و از آن زمان تا به حال دو سال و یک هفته می‌گذرد.

از سوی دیگر،شرکت مایکروسافت ماه‌ها است که هنوز آمار رسمی و دقیقی از میزان فروش کنسول ایکس‌باکس وان منتشر نکرده و به ارائه‌ی آماری کلی از فروش نسل هفتم و هشتم خود اکتفا کرده است.

کنسول پلی‌استیشن ۴ قدم‌های اول خود را برخلاف نسل پیش، استوار و محکم برداشت و توانست از روز اول، به عنوان یک کنسول پرفروش و پرچمدار نسل هشتم خود را معرفی کند. سرعت فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ به قدری زیاد است که توانسته بیشتر از پلی‌استیشن ۲، پرافتخارترین و پرفروش‌ترین کنسول سونی در مدت مشابه بفروشد. در ماه مارچ (اسفند ۹۳) سونی آمار رسمی فروش ۲۰.۲ میلیون دستگاه را اعلام کرد و با این حساب، سونی در مدت ۹ ماه، توانسته  فروش ۱۰ میلیون دستگاه PS4 از آخرین اعلام خود را ثبت کند که این آمار نشان دهنده موفقیت سونی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *