تاسف خرمگاه مربی نفت برای مظلومی

تاسف خرمگاه

بازی امروز نفت در مقابل استقلال که با برد استقلال به پایان رسید حاشیه هایی داشت که در ادامه به آن می پردازیم.

به گزارش ویکی جوان به نقل از مشرق: محمد خرمگاه مربی تیم نفت پس از شکست نفت به استقلال در جام حذفی عنوان داشت: پس از اینکه بازی را باختیم، با حریف دست دادیم و این پیروزی را تبریک گفتیم. چون فوتبال است و یک روی آن باخت است و ما وجود داشتیم که این پیروزی را تبریک بگوییم، اما اینکه از طرف مقابل حرکات ناشایستی انجام می‌شود، کار قشنگی نبود.

خرمگاه ادامه داد: ما هم خیلی بردیم، اما هیچ‌گاه این کار را نکردیم و به نیمکت حریف توهین نکردیم. مربی استقلال اگر با دست اشاره‌ای انجام دهد متفاوت است تا اینکه مشت گره بکنند و به طرف نیمکت اشاره ناجوری داشته باشد.

وی اظهار داشت: بازی قشنگی بود و این پیروزی را به استقلال و تمام فوتبال ایران تبریک می‌گویم، اما متأسفم که بخواهم اسم صالح را همکار خود بگذارم، البته او قبل از بازی این حرکات را آغاز کرده بود و فقط می‌توانم بگویم متأسفم.

خرمگاه با انتقاد دوباره از مجید صالح مربی استقلال بیان کرد: صالح باید مکتب استقلال را یاد بگیرد، من به‌عنوان یک استقلالی ناراحتم و به مظلومی هم گفتم که متأسفم که چنین دستیاری دارد و این کارهای غیرحرفه‌ای را انجام می‌دهد.

وی ادامه داد: او قبل از بازی به سمت بیرانوند رفته و از او سؤال کرد که چرا شما را بیرون می‌گذارند و همین طور با مطهری این صحبت‌ها را انجام داد. این رفتار اصلاً حرفه‌ای نیست و متعجبم که با او برخورد نمی‌شود.

خرمگاه گفت: پس از اینکه پنالتی آخر را رحمتی گرفت، صالح متأسفانه حرکتی با دست انجام داد که قشنگ نبود.

مربی نفت درمورد رفتار صادقیان در مسابقه و اینکه به نظر باز هم امروز مهارناشدنی نشان داد، بیان کرد: به هر حال هر کسی شرایطی دارد، ما از اول فصل بازی‌های زیادی از پیام گرفتیم که البته مشکلی هم نداشته است و این هنر مربی است و از این به بعد هم می‌توانیم از پیام بازی بگیریم. باید صادقیان را مهار کنیم و در مجموع معتقدم که باید به جوانان کمک کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *