به زودی خودرویی جدید به بازار عرضه می شود

عرضه خودروی جدید

خبر های منتشر شده از شرکت پارس خودرو حاکی از معرفی خودوریی با قیمت ۴۳ تا ۴۸ میلیون تومان است؛ با ما همراه باشید.

به گزارش ویکی جوان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: شرکت پارس خودرو اواخر شهریورماه سال جاری از هاچ بک جدید کمپانی رنو در ایران با نام ساندرو رونمایی کرد. این خودرو از پیشرانه ۱٫۶ لیتری ۱۰۵اسب بخاری مشابه تندر۹۰ استفاده می کند و برای انتقال قدرت دو گیربکس ۵سرعته دستی و ۴ سرعته اتوماتیک برای این خودرو انتخاب شده است.

بر این اساس، ساندرو در مدل اتومات قیمتی برابر با ۴۷ میلیون تومان خواهد داشت و قیمت مدل دنده ای آن نیز ۴۲ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.این محصول به نوعی مدل هاچ بک تندر-۹۰ به شمار می رود و از ظاهر زیباتری برخوردار است. براساس این گزارش حضور این خودرو در بازار تحولی در بازار خودروهای هاچ بک است،بازاری که مدتها میهمان جدید به خود ندیده و ساندرو می تواند با اتکا به نام رنو و کیفیت بالایی که پیش از این در تندر۹۰ اثبات شده،حضور قدرتمندی در بازار داشته باشد.

طبق این گزارش ساندرو، هاچ بک اقتصادی رنو بر پایه پلتفرم مشترک با تندر ۹۰، است توانسته در جهان فروش بالایی را تجربه کند بنابراین اکنون این شرکت با توان ۳۵ درصدی نیروی داخلی اقدام به ساخت خودرو جدید کرده است. پیش بینی می شود بر اساس شنیده ها ثبت نام این خودرو پیش از زمستان ۹۴ آغاز شود. پارس خودرویی ها قیمت رنو ساندرو را که شهریور ماه امسال میهمان این شرکت شد، مشخص کرده و تا چندی دیگر این محصول را روانه بازار خواهند کرد.
لوگان از همان آغاز توانست روند موفقیت آمیزی را در فروش طی کند و به دلیل کیفیت و دوام بالا،مصرف سوخت کم،هزینه نگهداری پایین و قیمت مناسب توانست در بازار های مختلف به خودرویی محبوب تبدیل شود تا جایی که حتی در اروپا غربی نیز مشتریان زیادی دارد. براساس این گزارش تا یه دهه پیش بازار خودروهای هاچ بک در ایران بسیار محدود بود و عمده خریداران، خودروهای سدان را ترجیح می دادند.

این روند البته در سالهای اخیر تغییر کرده است و با حضور خریداران در بازار خودرو کشور توجه به خودروهای هاچ بک به شکل قابل ملاحظه ای افزایش یافته است. طبق این گزارش خبرنگاران طی ۲ روز أزمایش فنی که از سوی پارس خودرو برگزار شده است ساندرو را پیش از عرضه به بازار مورد بررسی قرار دادند. این أزمایش با حضور حدود ۲۰ خبرنگار و با ۴ ساندرو اتوماتیک و دو نمونه دستی در حال برگزاری است و تا پایان روز جمعه ادامه دارد.

بر اساس این گزارش شرکت رنو فرانسه تخصص بالایی در ساخت خودروهای اقتصادی،کم مصرف،بادوام و البته با توانایی مناسب حرکتی دارد و زمانی که نخستین نمونه ها از مدلهایی لوگان (که در بازار ایران به عنوان تندر ۹۰ به فروش می رسد) در سال ۲۰۰ روانه بازارهای جهانی شد مشخص بود رنو همه توانایی های خود را برای ساخت یک خودروی اقتصادی به کار گرفته است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *