امکانات جدید واتس اپ در بروزرسانی جدید

بروزرسانی جدید واتس اپ

در ادامه به بررسی ویژگی های تازه اضافه شده به واتس اپ در اخرین بروزرسانی این پیام رسان محبوب می پردازیم؛ با ما همراه باشید.

پیام رسان واتس اپ، یکی از پرجمعیت ترین اپ های پیام رسان دنیا، در آخرین آپدیت اش به قابلیت هایی بسیار کاربردی مجهز شده. نسخه ۲٫۱۲٫۳۶۷ واتس اپ به شما قابلیت ستاره گذاری پیام ها را می دهد، تا بتوانید برای یافتن دوباره آنها کار آسانی داشته باشید.

همه کاری که باید برای ستاره دار شدن پیام ها انجام دهید، نگه داشتن انگشتتان روی متن دلخواهتان است. با این کار می توانید هنگام جستجو در پنجره چت راحت تر پیدایش کنید. ضمن این که کلیه پیام های ستاره دار را می توانید با مراجعه به قسمت Starred Messages در منوی واتس اپ مشاهده فرمایید.

قابلیت دیگر تازه اضافه شده، ارسال و دریافت لینک با پیش نمایشی غنی است. بدین معنی که هر لینکی که در واتس اپ رد و بدل می کنید، به غیر از آدرس اینترنتی شامل تصویری کوچک یا متنی کوتاه در مورد محتوای آن لینک نیز هست. البته امکان فرستادن لینک بدون داشتن پیش نمایش هم برایتان مهیا شده.

پشتیبانی از Direct Share که در اندروید ۶ معرفی شد هم از مهم ترین امکانات نسخه جدید محسوب می شود. با این قابلیت می توانید محتوای واتس اپ را بین اهداف مخصوصی به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، در گذشته برای اشتراک لینک با دوستان مجبور بودید که روی دکمه Share کلیک کرده و سپس با یافتن مخاطب از فهرست مخاطبین، آن را برایش ارسال کنید.

اما با Direct Share قادرید از همان منوی اشتراک گذاری مخاطب مورد نظر را برگزینید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *