معرفی دانلود منجیر Loadkit Download Manager برای ویندوز ۱۰

دانلود منیجر

در ادامه قصد معرفی دانلود منجیری برای پلتفرم ویندوز ۱۰ برای گوشی و دسکتاپ را داریم که توسط یک توسعه دهنده ایرانی ساخته شده است.

این دانلود منیجر وطنی به صورت فراگیر عرضه شده، یعنی هم در نسخه دسکتاپ ویندوز ۱۰ و هم در موبایل می توانید عملکرد تقریبا یکسانی از آن را شاهد باشید. البته نسخه موبایل لودکیت، بر خلاف نسخه دسکتاپ هنوز در مرحله بتاست، بنابراین دیدن باگ و مشکل کرش کردن در آن چیز عجیبی نیست.

امکانات لودکیت به عنوان یک دانلود منیجر یونیورسال ایرانی بی نظیرند: پشتیبانی از توقف دانلودها، امکان زمان بندی دانلود، پشتیبانی از پروتوکل های FTP و HTTPS، سازگاری با مرورگرهای فایرفاکس و کروم، تم روشن و تیره، دانلود در پس زمینه و کاشی زنده برای صفحه استارت شاید مهم ترین آنها محسوب شوند.

توسعه دهنده، رابط کاربری بسیار ساده و منظمی برای لودکیت طراحی کرده که می توانید در آن به سادگی فایل های دانلودشده را ردیابی کنید. کلیه دانلودها مثل اپلیکیشن ADM در اندروید، در دسته های مجزا (موزیک، ویدئو، عکس، سند و …) تفکیک می شوند، به غیر از این خودتان هم می توانید برای این قسمت دسته های متفرقه بسازید.

دانلود منیجر

جالب است بدانید، قرار است تعامل با کورتانا و مرورگر اج نیز در بروزرسانی های بعدی به اپلیکیشن اضافه شود تا آن را یکی از کامل ترین دانلود منیجرهای حال حاضر ویندوز ۱۰ دسکتاپ و موبایل بدانیم. لودکیت از موبایل های ویندوزفونی با رم ۵۱۲ مگابایت به بالا پشتیبانی می کند و می توانید آن را از ویندوزاستور به رایگان دریافت کنید.

لودکیت به صورت رایگان در اختیار کاربران گرفته، البته تا سقف ۶۴ دانلود. از این مقدار به بعد باید اپلیکیشن را با مبلغی ناچیز برای حذف تبلیغات و ادامه دانلود به نسخه کامل ارتقا دهید که باید اعتراف کنیم واقعا ارزشش را دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *