دست رد زدن طارمی به سینه تیم سوئدی

طارمی

مهدی طارمی مهاجم با استعداد تیم پرسپولیس با بی میلی پیشنهاد تیم سابق زلاتان، مالمو  را رد کرد؛ با ویکی جوان همراه باشید.

به گزارش ویکی جوان به نقل از مشرق: حضور در باشگاه های اروپا می تواند برای بازیکنان جوان ایرانی پیشرفت را به همراه داشته باشد. این باشگاهها حاضر نیستند پول زیادی به بازیکنان آسیایی بدهند و پیداست ستاره های فوتبال ایران از ستاره های ژاپنی و کره ای هم کمتر پول می گیرند. به عنوان مثال کیسوکه هوندا ستاره تیم ملی ژاپن با قراردادی به ارزش ۳۰۰ هزار دلار به باشگاه زسکامسکو روسیه پیوست و توانست در آنجا با درخشش، نطر آث میلان را به خودش جلب کرده و به آنجا منتقل شود. این انتقال از نظر مالی برای کیسوکه هوندا که با رقم پائینی به زسکا رفته بود، بسیار پردرآمد بود. این تفکری است که بازیکنان در شرق آسیا دارند. آنها در حالی که با پیشنهاد خوب مالی در کشور خود روبرو هستند و حتی رقم های سنگین قطری ها و اماراتی ها و… را رد می کنند، به اروپا می روند تا به صورت دراز مدت سرمایه گذاری کنند. پیشرفت بیشتر این بازیکنان باعث مطرح شدن شان می شود و از نظر مالی هم برایشان بسیار خوب خواهد بود ولی مثل اینکه چنین تفکری در فوتبال ایران وجود ندارد.

مهدی طارمی مهاجم تیم پرسپولیس که هم اکنون آقای گل لیگ برتر است، در روزهای اخیر پیشنهادی را رد کرده که شاید هر بازیکن دیگری جای او بود، این پیشنهاد را می پذیرفت. مالمو قدرتمندترین باشگاه کشور سوئد به حساب می آید که ستاره ای چون زلاتان ابراهیموویچ را به فوتبال اروپا معرفی کرده است.

این باشگاه سوئدی حاضر بود حتی برای یک سال به طارمی ۳۰۰ هزار دلار و بابت رضایتنامه اش هم ۲۰۰ هزار دلار به باشگاه پرسپولیس برسد. آقای گل لیگ برتر در ابتدا از این پیشنهاد استقبال کرد اما در ادامه گفت پول بیشتری می خواهد. طارمی اعلام کرد از قطر پیشنهادهایی دارد که رقم مالی شان چند برابر باشگاه مالمو است. به همین دلیل به احتمال فراوان در پایان فصل راهی باشگاهی قطری می شود که این مسئله پیشرفت او را قطعا به تاخیر خواهد انداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *