بهترین های فوتسال آسیا شمسایی و تاسیسات آبی

بهترین های آسیا

در ادامه خبری از مراسم معرفی بهترین های فوتسال آسیا داریم که در آن شمسایی و تیم تاسیسات لقب بهترین را از آن خود کردند؛ با ویکی جوان همراه باشید.

به گزارش ویکی جوان به نقل از خراسان: در مراسم معرفی بهترین‌های فوتسال آسیا در سال ۲۰۱۵ فدراسیون فوتبال ایران نتوانست عنوان بهترین فدراسیون را از آن خود کند.
طی این مراسم که از ساعت ۱۹ امروز به وقت محلی هند (۱۷ به وقت تهران) در سالن مجلل «کینگدام آف وُرد» واقع در شهر دهلی نو آغاز شده است، بهترین‌های فوتبال آسیا در سال ۲۰۱۵ را معرفی می‌کند. این مراسم که در حال برگزاری است و ژاپن یکی یکی جوایز را تصاحب می کند، در بخش برترین های فوتسالیست آسیا وحید شمسایی با ۴۰ سال سن موفق شد به عنوان بهترین فوتسالیست آسیا دست یابد. گفتنی است وحید شمسایی در این مراسم غایب بود. علی اصغر حسن‌زاده از ایران و محمدناصر صفری از عراق دیگر کاندیداها بودند. همچنین تیم تأسیسات دریایی از ایران در رقابت با قادسیه کویت و تای سون نام از ویتنام بهترین تیم فوتسال آسیا شد. فدراسیون فوتبال ایران نیز که به عنوان یکی از کاندیداهای برتر رقابت می کرد نتوانست عنوان بهترین فدراسیون آسیا را بدست آورد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *