استفاده از رنگ دلخواه در کتانی ShiftWear

کتانی های ShiftWear

در ادامه قصد معرفی کتانی را داریم که با استفاده از کاغذ های الکترونیک می توان رنگ آن ها را به راحتی تغیر داد؛ با ما همراه باشید.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که برای ست کردن لباس های خود، چندین جفت کفش در رنگ ها و طرح های مختلف دارید، بدانید خبر خوبی در راه است و شاید در آینده نه چندان دور دیگر لازم نباشد کفش های گوناگون،خریداری کنید.

در این راستا، دیوید کوئلهو کتانی هایی تولید نموده که ShiftWear نام دارند. این کفش ها در دو طرف خود صفحه نمایش هایی از جنس کاغذ الکترونیکی دارند و با استفاده از برنامه گوشی می توانند طرح و رنگ های موردنظر کاربر را روی بدنه کتانی نمایش دهند. اگر دوست دارید خیلی خاص باشید، باید بدانید این نمایشگر حتی قابلیت نمایش انیمیشن نیز دارد. یعنی وقتی راه می روید، تصاویر متحرک روی کتانی شما نمایش داده می شوند.

البته باید گفت کوئلهودر مورد تولید کتانی های ShiftWear خیلی بلندپروازانه فکر می کند: او در حال حاضر فقط ۲۵ هزار دلار سرمایه دارد و این در حالیست که برای تولید این کتانی به دست کم ۲۵۰ هزار دلار سرمایه نیاز است.

کوئلهو برای تولید ShiftWear نیازمند سرمایه مالی است و اگر بودجه موردنیازش تامین شود، خیلی زود می تواند آنها را به تولید انبوه برساند. لازم به ذکر است این کفش ها در سه مدل ساق کوتاه، نیمه بلند و بلند ارائه خواهند شد. به گفته تولید کننده این محصول، این کتانی ها را می توانید در ماشین لباسشویی بشویید و کاغذهای الکترونیکی آن برای نمایش تصاویر ایستا به هیچ نوع انرژی خاصی نیاز ندارد

در حال حاضر، با پرداخت ۱۵۰ دلار بیعانه، مدل ShiftWear L1s که بدون ساق است برای شما کنار گذاشته می شود و برای مدل های ساق بلند و یا نیمه بلند باید مبلغ بیشتری هزینه کنید.

گویا در مورد استفاده از فناوری «شارژ به وسیله راه رفتن» نیز صحبت هایی صورت گرفته که اگر اجرایی گردد شما را برای همیشه از استفاده از باتری و شارژ آن راحت خواهند نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *