تصاویر و اطلاعات فنی نوکیا C1 منتشر شد

نوکیا سی ۱

چندی پیش شایعاتی مبنی بر معرفی اسمارت فون اندرویدی نوکیا منتشر شد که حالا تصاویر و مشخصات فنی آن نیز منتشر شده است.

چند روز پیش خبری منتشر شد که تصویری از موبایل آتی نوکیا با سیستم عامل اندروید را شامل می گشت، در خبر مورد نظرر آمده بود که این موبایل احتمالاً تحت دو پلتفرم اندروید و ویندوز ۱۰ برای موبایل عرضه خواهد شد تا کاربران حق انتخاب بیشتری داشته باشند.

منبع منتشر کننده خبر پیشین امروز تصویری تازه را با کاربران به اشتراک گذاشته و البته بخشی از مشخصات فنی احتمالی محصول را نیز فاش ساخته. بر اساس داده های جدید اسمارت فون آتی فنلاندی ها در دو سایز عرضه خواهد گشت که هر یک از آنها از دوربین هایی با مشخصات متفاوت بهره می برند.

نوکیا سی ۱ ۱

یکی از اسمارت فون های پیش تر اشاره شده نیز دارای دوربین پشتی ۸ مگاپیکسلی و دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی خواهد بود در حالیکه نمونه ی دیگر دوربین هایی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی را در خود جای داده. محصول همانطور که در ابتدای خبر نیز آمده بود با سیستم عامل های ویندوز ۱۰ و اندروید عرضه می شود و البته حالا می دانیم که پلتفرم دیوایس بر حسب منطقه عرضه اش فرق خواهد داشت.

در زمان حاضر ذکر می گردد تلفن هوشمندی که فعلا آن را با نام نوکیا C1 می شناسیم با دو نمایشگر ۵.۰ و ۵.۵ اینچی به تولید خواهد رسید که اولین مدل ۲ گیگابایت حافظه رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی خواهد داشت و مدل دیگر نیز به ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی تجهیز شده است.

هنوز سخنی در رابطه با تاریخ احتمالی معرفی و عرضه ی نوکیا C1 به میان نیامده و به یقین برای مشخص شدن صحت شایعاتی که به آنها پرداختیم می بایست قدری دیگر نیز منتظر باقی بمانیم.

منبع ناشناسی که داده های بالا را منتشر ساخته خاطر نشان می سازد که نوکیا مدت نسبتاً زیادیست که توسعه اسمارت فون فوق الذکر را در دستور کار داشته و به همین علت به تازگی تصمیم گرفته نمونه ی اولیه تهیه شده را مورد بازنگری قرار داده و آن را به سخت افزارهایی به روزتر و بهینه تر تجهیز نماید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *