معرفی کنسول دستی Pixel Vision

Pixel Vision

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با کنسول بازی دستی جالب Pixel Vision آشنا و از مشخصات آن با خبر شوید.

طراح سوئدی، Love Hultén با ساخت و توسعه ابزارهای الکترونیکی جذاب و زیبایی، طی سال های گذشته نام و نشانی برای خود دست و پا کرده. وی با ترکیب دستگاه های الکترونیکی با بدنه چوبی زیبا، حس و حال نوستالژیک دوستداران تکنولوژی و بازی های ویدیویی را زنده نگاه می دارد.

او در اقدام اخیر خود، یک کنسول دستی کوچک با نام Pixel Vision را طراحی کرده و پروژه اش را روی وبسایت کیک استارتر قرار داده تا به واسطه سرمایه عمومی، قادر به تولید و عرضه آن باشد. پیکسل ویژن، دستگاهی است که می تواند با استفاده از شبیه ساز، بازی های NES، آتاری ۲۶۰۰ و گیم بوی را اجرا کند.
وی در این فکر است که فقط ۵۰۰ واحد از این دستگاه را تولید کرده و با قیمت ۴۶۱ دلار به فروش برساند. همچنین، ۲۰ واحد تحت عنوان مروارید نیز ساخته می شود که بدنه ای سیاه رنگ داشته و دکمه D-pad آن از فلز برنج خواهد بود. قیمت این واحدهای ویژه ۸۰۷ دلار است.
پیکسل ویژن طراحی مشابهی به مدل تاشدنی مخصوص گیم بوی دارد و باتری آن قادر است تا ۸ ساعت دستگاه را تامین کند. حافظه دستگاه زیاد نیست و تقریبا ۱۰ بازی می توان روی آن نگه داشت اما برای ریختن بازی های جدید می توان از یو اس بی استفاده کرد.

در ادامه می توانید عکس هایی از این دستگاه را مشاهده کنید.

Pixel Vision1

Pixel Vision2

Pixel Vision10

Pixel Vision9

Pixel Vision8

Pixel Vision7

Pixel Vision5

Pixel Vision4

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *