اعلام موجودیت داعش اروپایی

داعش اروپایی

در ادامه خبری از یک گروه افراطی مسیحی داریم که در اروپا اعلام موجودیت گرده و گفته می خواهد مسلمانان را ذبح کند.

به گزارش ویکی جوان به نقل از مشرق: شکل گیری گروه تروریستی “دولت مسیحی اورشلیم و کانا” که الهام گرفته از گروه داعش، دست پرورده غرب و برخی کشورهای وابسته منطقه از جمله ترکیه و عربستان، با هدف تشدید رویکرد اسلام هراسی است.

بنابر این گزارش، در لوگوی این گروه تروریستی “درود بر مریم، خدا [آن را] می‌خواهد” نوشته شده است. “دئوس وولت”، فریاد مردم در زمان اعلام جنگ صلیبی یکم توسط پاپ اوربان دوم در شورای کلرمونت در سال ۱۹۰۵ میلادی بود. این جمله به گونه‌های deus vult (لاتین کلاسیک)، dieu le veut (فرانسوی)، deus lo vult و غیره در متن‌های قدیمی آورده شده است. همچنین Deus lo vult یک فرقه کاتولیک شوالیه‌گری می باشد.

غرب و کشورهای وابسته منطقه که روز القاعده را در افغانستان و طی چند سال اخیر گروه تروریستی داعش را سازماندهی و از لحاظ مالی کرده حمایت می کنند، با هدف خدشه وارد کردن و تخریب جایگاه واقعی اسلام در نزد افکار عمومی جهان جنایات زیادی را از آستین عناصر تحت فرمان خود مرتکب می شوند.

ابر قدرت های غربی در ادامه این سیاست خود، ابزارهای رسانه ای تحت کنترل خود را نیز بسیج کرده و اخبار یک سویه و القایی را به سراسر جهان مخابره می کنند تا اهداف شوم و پنهانی خود را در خفا نگه بدارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *