نزدیک شدن عملکرد تک هسته‌ای اسنپدراگون ۸۲۰ به A9 اپل

اسنپدراگون ۸۲۰

امتیاز قبلی ثبت شده توسط اسنپدراگون ۸۲۰ اختلاف زیادی با پردازنده A9 اپل داشت که به تازگی این امتیاز کاهش به سزایی داشته است.

تا به امروز بالاترین امتیاز عملکرد تک هسته‌ای برای پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ را گوشی می ۵ شیائومی با امتیاز ۲۱۶۲ به ثبت رسانده بود که با امتیاز ۲۵۰۰کسب شده توسط پردازنده‌ی A9 اپل اختلاف چشمگیری داشت اما امتیاز جدید ثبت شده‌ نشان از کمتر شدن اختلاف عملکرد بین پردازنده‌ی اپل و کوالکام دارد.

دیروز، فاش کننده‌ای نام آشنا اطلاعاتی جدید در مورد عملکرد تک هسته‌ای پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۲۰ منتشر کرد که نشان می داد امتیاز ۲۳۰۰ توسط این پردازنده کسب شده است در تست بنچمارک Geekbench دارد. به نظر می‌رسد این امتیاز توسط گوشی می ۵ شیائومی کسب شده است.

به هر حال آن طور که از شواهد پیدا است سال آینده، سال رقابت بین پردازنده‌های اسنپدراگون ۸۲۰ و اکسینوس ۸۸۹۰ در دنیای گوشی‌های اندرویدی خواهد بود. به تازگی پردازنده‌ی اکسینوس سامسونگ توانسته امتیاز بالای صد هزار را در تست بنچمارک آنتوتو کسب کند و حالا اسنپدراگون ۸۲۰ نیز توانسته در Geekbench خودنمایی کند و به نظر می‌رسد سال آینده شاهد رقابتی از جنس پردازنده‌ها خواهیم بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *