کی روش خواهان نکونام

نکونام

در ادامه به شایعات پیوستن نکونام به کادر فنی تیم ملی می پردازیم که کی روش نیس نکونام را برای کادر فنی خود می خواهد.

به گزارش ویکی جوان به نقل از مشرق: بلافاصله بعد از خداحافظی جواد نکونام از تیم ملی، شایعه حضور او در کادر فنی کی روش مطرح شد. ماههاست که این شایعه همچنان شنیده می شود اما این بازیکن هنوز از فوتبال خداحافظی نکرده و در لیگ برتر بازی می کند.

بارها کارلوس کی روش عنوان داشته که نکونام را برای کادر فنی ایران می خواهد و نکونام نیز گفته دوست دارد به تیم ملی کمک کند اما برای همه جای ابهام دارد که این وسط چرا اتفاقی نمی افتد؟ گویا مشکل اصلی به فدراسیون فوتبال بازمی گردد. علیرغم درخواست های مکرر کی روش و ابراز تمایل نکونام، کفاشیان یا هر شخص دیگری از فدراسیون فوتبال مذاکره ای با این بازیکن نداشت.

در آخرین جلسه ای که دو طرف برگزار کردند، کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال رو به سرمربی تیم ملی گفت: «باید دستیار ایرانی به کادرتان اضافه کنید…» که کی روش با جدیت پاسخ می دهد: «من یک نفر را می خواهم که او هم جواد نکونام است. آیا تا به حال یک بار با او تماس گرفته اید و پیشنهاد داده اید؟!» کفاشیان نیز پاسخی به سوال کی روش نمی دهد اما گویا پس از این جلسه با جواد نکونام تماس می گیرد. البته هنوز کسی نمی داند در نهایت نکونام دستیار کی روش می شود یا نه. او در یکی از مصاحبه های خود گفت دوست دارد فعلا بازی کند و این توانایی را در خود می بیند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *