به صدر رسیدن پرسپولیس با رفع ضعف هایش

پرسپولیس

تیم پرسپولیس در لیگ برتر از وضعیت بدی برخودار است که می تواند با رفع دو ایراد در تیم به صدر برسد؛ با ما همراه باشید.

به گزارش ویکی جوان به نقل از مشرق: شاگردان برانکو ایوانکوویچ که لیگ پانزدهم را با شرایطی نامناسب شروع کردند و در برخی هفته ها قعرنشین جدول بودند، رفته رفته شرایط بهتری پیدا کردند و توانستند نه تنها خود را از انتهای جدول جدا کنند بلکه حالا به آرامش خوبی رسیده اند و توانسته اند هواداران خود را هم به ورزشگاه بکشانند.

چند برد پیاپی و البته چندین بازی خوب از تیم پرسپولیس حالا این تیم و هوادارانش را نسبت به آینده خوش بین کرده است. این تیم حالا جوانانی را به عنوان بازیکنان تاثیرگذار در ترکیبش دارد که قادرند در آینده تیمشان را حتی به صدر جدول هم برسانند.

پرسپولیس در هر بازی حداقل چهار موقعیت گل خلق می‌کند اما در هیچ کدام از دیدارهایش نتوانسته همینقدر گل بزند و حتی نیمی از فرصت‌ها را هم نتوانسته به گل تبدیل کند. برانکو هم باید بتواند خط دفاعی این تیم را درست کند و هم باید بتواند خط حمله را تصحیح و ترمیم کند.

تیم پرسپولیس حالا به شرایطی رسیده که می تواند در هر بازی فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذارد و موقعیت های گل پرتعدادی را هم روی دروازه حریف ایجاد کنند اما هنوز دو ضعف بزرگ این تیم را آزار می دهد و کار خوب سرخپوشان را تحت تاثیر قرار داده است.

ضمن اینکه باید به دروازه بان این تیم هم اشاره کرد که نتوانسته تاثیرگذاری خاصی بر نتایج این تیم داشته باشد و کار خاصی برای حراست از دروازه سرخپوشان انجام نداده که همین امر نگرانی ها را برای ادامه لیگ افزایش داده است.

باید تاکید کرد که پرسپولیس و تاکتیک‌های مدرن برانکو و نظم در سایه این کروات در آن ارتش سرخ همچنان معایبی دارد که باید آنها را برطرف کند. پرسپولیس هر روز بهتر از دیروز می‌شود اما این به معنای آن نیست که بی‌عیب است. مهمترین ضعف پرسپولیس دفاع ضعیف است و البته خط حمله‌ای گل نزن.

در میان بازیکنانی که برای پرسپولیس زحمت می کشند سوشا مکانی و مهدی طارمی دو بازیکنی هستند که تاکتیک های برانکو را نیمه کاره می گذارند و عملا علیه برانکو هستند و با عملکرد فنی خود اجازه نمی دهند پرسپولیس همانقدر که خوب بازی می کند و موقعیت می سازد، نتیجه بگیرد. اگر این مشکلات رفع شود پرسپولیس قطعا بزودی به صدر جدول نزدیک خواهد شد.
البته اگر به جدول رده بندی نگاه کنید متوجه می شوید که پرسپولیس در تمامی بازی‌ها گل زده هیچ بازی را بدون گل زده تمام نکرده است اما با این وجود باید تاکید کرد که گل‌های زده پرسپولیس نسبت به خلق موقعیت‌هایش کم است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *