برنامه ویرایش ویدئو Premiere Clip ادوبی به اندروید آمد

Premiere Clip

ادوبی نخستین برنامه ویرایش ویدئو خود یعنی Premiere Clip را برای پلتفرم اندروید منتشر ساخت؛ با ما همراه باشید.

اپلیکیشن Premiere Clip، یکی از محبوبترین ویرایشگرهای ویدئو در دنیا امروز بالاخره از انحصار پلتفرم iOS درآمد و به لیست برنامه های اندروید اضافه شد. ساعاتی پیش، ادوبی رسما اپلیکیشن Premiere Clip را برای کاربران اندروید منتشر نمود.

در این ویرایشگر حرفه ای ویدئو می توانید کلیپ ها را در صفحه کشیده و روی نقطه دلخواه در تایملاین رها کنید، بخش های اضافی را ببرید و به تنظیم نور و افکت و انیمیشن های تعویض بپردازید.
قابلیت بسیار جالب “همگام سازی با موسیقی” هم به صورت خودکار می تواند کلیپ ها را با ضرباهنگ موزیک پس زمینه هماهنگ کند. اما از موزیک صحبت کردیم: اپلیکیشن برای ویرایش کلیپ ها، امکان انتخاب از میان آهنگ های پیش فرض ادوبی و موارد موجود در حافظه موبایل را هم برایتان فراهم کرده. ضمنا امکان تنظیم صدا از طریق اکولایزر هم در میان قابلیت های Premiere Clip مشاهده می شود.
Premiere Clip اندروید در واقع نسخه فشرده شده نرم افزار رایانه ای آن است، بنابراین نباید از آن انتظار عملکردی همچون نسخه دسکتاپ را داشته باشید. هر چند اپ در همین سطح هم بسیاری از رقبایش را از میدان به در می کند.

اگر با وجود این ویژگی ها، حوصله ویرایش کلیپ ها را ندارید، با فشردن یک دکمه در این اپ قادر هستید وظیفه ساخت کلیپ را به ویرایشگر ادوبی بسپارید تا به صورت خودکار یک کلیپ موزیکال ساخته و در اختیار شما قرار دهد. وقتی که کار ویرایش کلیپ به اتمام رسید، حالا می توانید آن را برای کار بیشتر روی آن به نرم افزار دسکتاپ انتقال دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *