صاحب توپ طلای مسی

مسی و تیاگو

در ادامه خبری داریم از مسی ستاره تیم بارسلونا که از اهدا کردن توپ طلا به پسرش تیاگو در صورت برنده شدن خبر داد.

به گزارش ویکی جوان به نقل از ایسنا: لیونل مسی یکی از نامزدهای نهایی انتخاب به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۵ جهان است و در کنار رونالدو و نیمار باید برای رسیدن به این عنوان رقابت کند. این در حالی است که خیلی‌ها مسی را برنده این عنوان می‌دانند. نیمار یکی از سه بازیکن نهایی معتقد است مسی باید این جایزه را ببرد.

لیونل مسی البته روز گذشته به عنوان بهترین مهاجم و بهترین بازیکن لیگای اسپانیا انتخاب شد تا شانس او برای انتخاب به عنوان بهترین بازیکن جهان افزایش یابد. هر چند این جایزه با رای کاپیتان‌های تیم‌های ملی و مربیان تیم‌های ملی و کارشناسان فوتبال انتخاب می‌شود، ولی به نظر می‌رسد عملکرد بارسلونا در فصل قبل و گل‌های تعیین کننده لیونل مسی باعث شود تا این بازیکن به عناوین برترین بازیکن ۲۰۱۵ انتخاب شود و به دو سال انتخاب رونالدو برای این جایزه پایان دهد.
لیونل مسی در پاسخ به این سوال که در صورت برنده شدن با این توپ طلا چه کار خواهد کرد، گفت:‌ تا الان مشخص کرده‌ام اگر به عنوان برترین بازیکن انتخاب شود با آن چه کار کنم. این توپ در صورت برنده شدن من صاحب دارد و آن هم تیاگو است که هر روز بی صبرانه منتظر پدرش است تا درباره بازی‌های من در تلویزیون برای من توضیح دهد. تصمیم گرفتم در صورت برنده شدن این جایزه را به او بدهم.

مسی در حال حاضر با ۴ توپ طلای فوتبال جهان در این عرصه رکورددار است. رقیب او رونالدو با ۳ توپ طلای فوتبال جهان بعد از مسی قرار دارد. او در سال ۲۰۱۵ با به ثمر رساندن ۵۸ گل به تیمش کمک کرد تا به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، لیگای اسپانیا و جام حذفی دست یابد.
مسی افزود: تیاگو البته در حال حاضر زیاد درباره فوتبال اطلاعات ندارد ولی وقتی به خانه می‌روم مدام از من سوال می کند که با توپ‌ها چه کار کرده‌ای و چند گل به ثمر رسانده ای؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *