با بازی Turns Oneway در مسابقات نمیه شب شرکت کنید

Turns Oneway

در ادامه قصد معرفی بازی مهیج Turns Oneway که برای پلتفرم اندروید گوگل منتشر شده است را داریم؛ با همراه باشید.

استودیوی Rivals Interactive با اولین بازی اش Turns Oneway، مسلما پتانسیل خوبی برای تبدیل شدن به یکی از بزرگان سبک اتومبیلرانی در پلتفرم موبایل دارد.

توسعه دهنده بازی در طراحی جزئیات گرافیکی کولاک کرده، و این مهم ترین عاملیست که می تواند شما را پای بازی بنشاند. Turns Oneway از نظر جلوه های بصری به راحتی در رده بازی های درجه یک اتومبیلرانی مثل آسفالت ۸ و CSR Racing قرار می گیرد، حتی اغراق نیست اگر بگوئیم در زمینه افکت ها و مدلسازی ماشین ها از عملکرد بهتری نسبت به این دو به نمایش برخوردار است.

اما همانطور که می دانیم گرافیک خوب، ضامن موفقیت یک بازی نیست؛ در درجه اول پایه های گیم پلی باید به قدر کافی محکم باشند تا گرافیک بتواند خودنمایی کند. متأسفانه Turns Oneway در این زمینه چندان موفق ظاهر نشده.

مدهای مسابقه و جاده ها از تنوع بالایی برخوردار نیست. فقط و فقط باید گاز بدهید، لایی بکشید و رقبا را ناکار کنید؛ ضمنا خبری هم از حالت مالتی پلیر یا شخصی سازی ماشین ها نیست.

البته کنترل بسیار دقیق و واقعی ماشین ها در کنار گرافیکی بی نظیر، می توانند تا مدتی شما را پای بازی نگه دارند. Turns Oneway را می توانید مستقیما از گوگل پلی دانلود کنید، اما توجه داشته باشید که بازی نزدیک به ۱۹۰ مگابایت دیتا دارد.

Turns Oneway1

Turns Oneway2

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *