به نمایش درآمدن اشتباهی افزونه های مرورگر اج

مرورگر اج

کمپانی ردموندی مایکروسافت به اشتباه دو افزونه برای مرورگر اج را در یک صفحه وب که توسط مایکروسافت اداره می شود به نمایش گذاشت؛ با ما همراه باشید.

از دو افزونه ای که در صفحه ی یاد شده قرار گرفته بودند یکی از آنها مربوط به به سرویس شناخته شده ی Pinterest و دیگری نیز اکستنشنی با نام «RES» بوده است که با خود مجموعه ای از بهینه سازی ها را برای وبسایت “Reddit” به همراه داشته.

اشتراک توییتر @WalkingCat که صفحه یاد شده را کشف و افشا ساخته نیز می گوید ظاهراً دو افزونه ی مورد بحث از همین قاعده پیروی کرده و در اصل نمونه هایی به حساب می آمده اند که از کروم به اج پورت شده بوده اند.

مرورگر اج

در این میان بد نیست اشاره ای بکنیم که توسعه دهندگان قادر خواهند بود با استفاده از ابزارهایی ساده و کارآمد و با پدید آوردن تغییراتی اندک، افزونه هایی که قبلاً برای مرورگر گوگل کروم توسعه داده اند را جهت استفاده در اج آماده سازی کنند یا اصطلاحاً آنها را به محیط این نرم افزار پورت نمایند.
تا پیش از این قرار بود که پشتیبانی اج از افزونه ها در آپدیت پائیزه یا همان ماه نوامبر ویندوز ۱۰ ارائه شود، اما کمی قبل از عرضه این به روز رسانی مایکروسافت رسماً‌ اعلام کرد قابلیت یاد شده تا ابتدای ۲۰۱۶ ارائه نخواهد شد. به یقین کاربران طرح «اینسایدر» به محض اینکه امکان مورد بحث آماده گردد پیش از همه آن را خواهند آزمود و پس از دریافت بازخوردها اهالی ردموند آن را در اختیار عموم خواهند گذاشت.

لازم به ذکر است که صفحه ی مذکور هم اکنون دچار تغییر شده و کاربران در حین مراجعه ی به آن با پیغام خطای شماره ی ۴۰۳ مواجه می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *