حرف های تیم کوک درباره قاب جدید اپل

قاب جدید اپل

کمپانی اپل در پی عرضه قاب جدیدش برای گوشی های آیفون ۶ و ۶ اس مورد نقد و تمسخر قرار گرفت اما تیم کوک در واکنش خود از این قاب جدید دفاع کرد.

اگر طراحان اپل باتری را در سرتاسر قاب قرار می دادند، خم کردن قاب برای ورود و خروج تلفن همراه از آن دچار مشکل می شد. به گفته کوک، قرار دادن باتری در مرکز تلفن باعث می شود که این پروسه آسان تر شود.

در هر صورت، آنچه که کوک ابراز می دارد، چالش اصلی همه طراحان قاب های دارای باتری است. بیرون آوردن تلفن همراه از چنین کاورهایی گاهی اوقات بسیار سخت و دشوار خواهد بود.

البته از بررسی‌های این محصولات نیز می‌توان این سخن کوک را تایید کرد.

برای مثال بخش بالای قاب اپل که باتری در آن بخش وجود ندارد باعث می‌شود تا با خم شدن به راحتی گوشی را درون آن قرار دهید.

سپس، تیم کوک به سراغ مبحث بعدی، یعنی ضعف باتری آیفون می رود. وی می گوید کاربرانی که روزانه تلفن همراه خود را شارژ می کنند، نیازی به این کیس برای شارژ تلفن خود در طول روز ندارند. این محصول برای کسانی طراحی شده که مرتبا در حال سفر هستند یا به گونه ای در رفت و آمد هستند و فرصتی برای یکجا ماندن ندارند، مانند کوهنوردها.

با این حال، کوهنوردها احتمالا ترجیح بدهند آیفون گران قیمت خود را با یک محافظ بهتر بپوشانند و اگر قرار باشد ۹۹ دلار بپردازند (هزینه خرید اسمارت باتری اپل)، آن را جایی هزینه می کنند که باتری بهتر و محافظی قابل اطمینان تر ارائه دهد.
اگر شما گوشی خود را هر روز شارژ می‌کنید به احتمال زیاد نیازی به این قاب نخواهید داشت اما اگر به سفرهای طولانی مدت و کوهنوردی می‌روید این قاب می‌تواند بسیار کاربردی باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *