پشتیبانی اپلیکیشن Mail یاهو از جیمیل

mail

اپلیکیشن Mail یاهو از این از جیمیل کمپانی گوگل نیز پشتیبانی می کند و شما می توانید ایمیل هایی که به حساب کاربری جی میل شما فرستاده می شود را چک کنید.

دو ماه قبل، یاهو اعلام کرد که سرویس های ایمیل شخص ثالث نیز در اپلیکیشن جدید Mail مورد پشتیبانی قرار می گیرند. در آن وقت، تنها سرویس های هات میل، آوت لوک و AOL از این ویژگی پشتیبانی می کردند.

اما اکنون به نظر می رسد که سرویس جیمیل گوگل، بزرگ ترین رقیب یاهو، نیز به این مجموعه اضافه خواهد شد. به لطف ویژگی های جدید Mail، اپ مورد بحث دیگر صرفا ۲۰۰ ایمیل اخیر را برایتان به نمایش نمی گذارد؛ بلکه کاربر قادر است به تمام آرشیو جیمیل خود دسترسی داشته باشد.

در همین حین و از آن جایی که کاربر در حال بهره بردن از اکانت جیمیل خود روی اپلیکیشن یاهو است، می تواند به جستجو در میان تمام اکانت ها و آرشیو سرویس های مختلف پرداخت. با این همه، اپلیکیشن Mail در کنار پشتیبانی از جیمیل، ویژگی های دیگری نیز به ارمغان می آورد.

به عنوان  مثال به لطف سیستم مدیریت مخاطبان جدید، اپلیکیشن به صورت خودکار، دریاف کنندگان ایمیل های شما را براساس تاریخچه فعالیت تان، دسته بندی می کند. هم چنین راهی جدید برای ورود به اکانت یاهو در نظر گرفته شده است که بدون نیاز به وارد کردن پسوود انجام می شود. سرویس جیمیل، از امروز در هر دو نسخه اندروید و iOS اپلیکیشن Mail مورد پشتیبانی قرار می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *