افشای اتفاقات اخیر تیم استقلال اهواز توسط دروازه بان این تیم

استقلال اهواز

در ادامه خبری داریم از افشاگری دروازه بان استقلال اهواز از اتفاقات پیش بازی این تیم با سایپا؛ با ما همراه باشید.

به گزارش ویکی جوان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: مصاحبه‌های بازیکنان و سرپرست تیم استقلال اهواز بعد از دیدار با سایپا نشان داد که پیش از این بازی، اتفاقاتی رخ داده است.

آبی‌پوشان اهوازی در این مورد صحبت نمی‌کردند تا اینکه پس از گذشت ۲ هفته از آن دیدار کریمی از اتفاقات پیش از آن بازی پرده برداشت.

وی در گفتگویی خبری بیان کرد: پس از آن که به تهران آمدیم، متوجه شدیم که جایی برای استقرار نداریم. حدود دو ساعت روی پا ایستاده بودیم.

وی در ادامه گفت: این قضیه باعث شد برخی بازیکنان حتی نخواهند در بازی با سایپا به میدان بروند. باشگاه حتی به ما ناهار نداد. این یک فاجعه‌ی بزرگ برای استقلال اهواز است. البته چند ماه پیش اردویی که در تهران برگزار شد هم ما را به دلیل پرداخت نشدن پول هتل به اتاق راه نداده بودند.

کریمی اضافه کرد: من و بازیکنان به این نتیجه رسیدیم که باید با محمد ملکی مالک باشگاه مستقیم صحبت کنیم. به مسئولان تیم فشار آوردیم که شرایط را برای ملاقات با ملکی فراهم کنند. طی تماس‌هایی که برقرار شد متوجه شدیم که ملکی به زودی با ما دیدار می‌کند. به لابی هتل رفتیم تا وی بیایند.

برای اولین بار بود که ملکی را می‌دیدم. وقتی آمد سعی کرد بچه‌ها را آرام کند. وی به ما گفت تا آخر هفته بخشی از قرارداد را پرداخت می‌کند. البته این وعده ملکی مانند بسیاری از وعده‌های قبلیش محقق نشد. بابت اتفاقات آن روز هم عذر‌خواهی کرد.

کریمی در ادامه از صحبت با ملکی گفت و اعلام کرد: این تنها فرصتی بود که می‌شد با ملکی صحبت کرد. با وی صحبت کردم اما هیچ اتفاقی نیافتاد.

کریمی در خصوص انتقاد‌پذیر نبودن مسئولان باشگاه اظهار داشت: عادل کلاه‌کج که کاپیتان تیم ماست. وقتی مشکلات را برای مسئولان گفت آن‌ها ناراحت شدند. برابر انتقاد‌های من هم جبهه گرفته شد. آن‌طور که به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه انتقاد‌پذیر نیستند.

صحبت‌های کریمی نشان می‌دهد نه‌تنها همدلی بلکه ارتباط خوبی بین بازیکنان و مسئولان باشگاه استقلال اهواز نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *