انتشار دو بازی انحصاری ایکس باکس برای پی سی در سال ۲۰۱۶

Gears Of War

شرکت مایکروسافت از انتشار دو بازی Gears of War: Ultimate Edition و Killer Instinct برای پلتفرم پی سی خبر داد.

در نمایشگاه E3 2015، کمپانی ردموندی مایکروسافت از انتشار دو بازی انحصاری ایکس باکس وان با نام های Gears of War: Ultimate Edition و Killer Instinct برای پلتفرم پی سی پرده برداشت. با وجود این معرفی، جزییاتی از زمان دقیق انتشارشان در دسترس قرار نگرفت.

حالا ماه ها از این اتفاق می گذرد و همچنان تاریخ عرضه دو بازی برای پلتفرم پی سی در هاله ای از ابهام قرار دارد. این رفتار کمپانی مایکروسافت واکنش های منفی هواداران را در پی داشت. فیل اسپنسر، مدیر بخش ایکس باکس، در جواب به این بازخوردها اطمینان داد که ورژن رایانه های شخصی Gears of War و Killer Instinct به زودی و اوایل سال آینده عرضه خواهد شد. وی در توییتر خود نوشت:

فعلا نمی توانم راجع به تاریخ انتشار حرفی بزنم اما به زودی این دو بازی برای پی سی عرضه خواهند شد.

طبق اطلاعات به دست آمده، Killer Instinct را می توان در مارس سال آینده (اسفند–فروردین) روی پلتفرم پی سی بازی کرد. هنوز جزییات دقیقی از تاریخ عرضه Gears of War: Ultimate Edition به دست نیامده است.

فصل اول عنوان مبارزه ای Killer Instinct همزمان با عرضه ایکس باکس وان، منتشر گردید. تا به حال دو فصل از این بازی به انتشار رسیده که در هر کدام، شاهد اضافه شدن شخصیت و ویژگی های جدیدی بودیم. فصل سوم نیز مارس ۲۰۱۶ در دسترس قرار خواهد گرفت. فصل دوم با واکنش های مثبت منتقدان همراه شد.

Gears of War: Ultimate Edition نیز بازسازی قسمت اول سری گرز آو وار است که در تاریخ ۲۵ اگوست (۳ شهریور) برای کنسول ایکس باکس وان عرضه شد. طبق گفته سازندگان، نسخه پی سی از رزولوشن ۴K و ۶۰ فریم ریت پشتیبانی خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *