پرسپولیس به دنبال جذب دروازه بان خارجی

پرسپولیس

تیم پرسپولیس به دلیل از دست دادن دو دروازه بان خود در نیم فصل و به مشکل خوردن مذاکره با بیرانوند و طهماسبی به دنبال گلر خارجی برای دروازه خود می گردد.

باشگاه پرسپولیس به علت درخواست مبالغ سنگین برای رضایت‌نامه گزینه‌های داخلی، دروازه‌بان خود را از بین دروازه‌بان‌های خارجی انتخاب خواهد کرد.

ترکاشوند، مشاور عالی طاهری مدیرعامل پرسپولیس گفت: «مذاکره ما با باشگاه تراکتورسازی برای جذب آقای طهماسبی بی‌نتیجه ماند. باشگاه تراکتور ۴۰۰ میلیون تومان پول نقد می‌خواست که این مبلغ با توجه به درخواست دستمزد این دروازه‌بان، مبلغ بسیار سنگینی می‌شد که باشگاه پرسپولیس صلاح نمی‌داند این ارقام را پرداخت کند.»

وی در ادامه گفت: «این مساله درباره آقای بیرانوند نیز وجود داشت و با توجه به شرایط پیش آمده ما چاره‌ای نداریم جز اینکه دروازه‌بان‌های خود را از بین گزینه‌های خارجی انتخاب کنیم.»

به گفته ترکاشوند، موضوع جذب دروازه‌بان خارجی تا ۴۸ ساعت آینده به اتمام می‌رسد. یک دروازه‌بان آسیایی و یک گلر کروات که مدنظر برانکوست به پرسپولیس خواهند آمد. البته ممکن است یکی از این دو دروازه‌بان جای خود را به یک گزینه جوان داخلی هم بدهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *