گلر پرتغالی در راه پرسپولیس

ادوآردو کاروالیو

این روزها که پرسپولیس در پست دوازه خود دچار چالش شده است و هنوز نتوانسته است دروازه بانی برای تیم خود پیدا کند. یک گلر پرتغالی را برای گلری خود در نظر دارد.

پرسپولیسی ها مذاکرات خود را برای جذب دروازه بان پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقا را آغاز کرد.

به گزارش ویکی جوان به نقل از ورزش سه: بعد از عدم نتیجه پرسپولیس در مذاکره با طهماسبی سرخ های تهرانی بار دیگر به سراغ گزینه های خارجی خود رفتند و در این ارتباط گفته می شود نزدیک ترین گزینه برای عقد قرارداد دروازه بان پرتغالی دیناموزاگرب کرواسی است.

ادوآردو کاروالیو، دروازه بان ۳۳ ساله و ۱:۸۸ سانتی متری دیناموزاگرب مورد توجه پرسپولیسی ها قرار گرفته و مذاکرات برای جذب وی از سوی مسوولان این تیم شروع شده است. پرسپولیس اما برای جذب این دروازه بان دو مشکل بزرگ پیش روی خود دارد؛ پر بودن سهمیه های خارجی این تیم و تامین منابع مالی.

در صورتی که این مساله برطرف شود پرسپولیس کاروالیو که سابقه حضور در ترکیبتیم ملی پرتغال در جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقا را نیز دارد را به خدمت خواهد گرفت.

کاروالیو فوتبال خود را از تیم براگا و در سن ۲۳ سالگی آغاز کرد و ویتوریا، استانبول، بنفیکا، جنوا، براگا و دیناموزاگرب تیم های دیگری بودند که او در دوران حرفه ای اش به بازی در آن پرداخته است.

با این شرایط باید دید مسوولان پرسپولیس قادر به جذب این دروازه بان مطرح و بین اللملی خواهند بود یا … .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *