معاوضه اپل واچ با مایکروسافت بند ۲

اپل واچ

کمپانی مایکروسافت در اقدامی جدید از تعویض اپل واچ های کاربران با دستبند مایکروسافت بند ۲ خبر داده است.

در حالی که «اپل واچ» از رتبه بالای رضایت مشتریان بهره می برد، کمپانی ردموندی مایکروسافت امروز به کاربران این ساعت هوشمند خبر می دهد که می توانند این محصول را تحویل داده و در ازای آن، یک مایکروسافت بند ۲ دریافت کنند.

در «طرح تعویض» تنظیم شده از سوی اهالی ردموند، بر اساس نوع «اپل واچ» به شما مبلغی تعلق می گیرد که در نهایت به ۲۵۰ دلار می رسد و البته صرفا می توانید از این مبلغ را برای خرید یک مایکروسافت بند ۲ استفاده کنید.

در حالی که کمپانی مایکروسافت این طرح را برای بسیاری از گجت های پوشیدنی تنظیم نموده و آن را در اختیار کاربران قرار می دهد، اما نکته جالب اینجاست که برای ساعت هوشمند اپل از با بدنه استیل و بند «Milanese Loop»، نهایتا مبلغی معادل ۲۵۰ دلار پرداخت خواهد کرد.

اگر اپل واچ شما از کیس استیل اما بند ورزشی بهره برد، ۲۰۰ دلار دریافت خواهید کرد و در نهایت اگر صرفا مدل ورزشی که از بدنه آلومینیمی و بند لاستیکی بهره می برد را به مایکروسافت تحویل دهید، ۱۵۰ دلار کمک هزینه برای خرید «بند ۲» دریافت می کنید.

طرح های تعویض در دو سال اخیر بیش از پیش به چشم می خورند و شرکت های بزرگ، در پی آن هستند تا از طریق همین راه، محصولات خود را به دست کاربران برسانند. لازم به ذکر است که حتی خود اپل هم در میانه سال گذشته چنین طرحی را برای فروش بیشتر آیفون به اجرا گذاشته بود.

در این بین باید اشاره کرد که در این «طرح تعویض»، مایکروسافت بالاترین مبلغ را برای پوشیدنی توسعه یافته از سوی کمپانی اپل پرداخت می کند. البته شرکت مورد بحث خبر می دهد که اپل واچ شما باید از باتری سالم برخوردار بوده، صدمه جدی به ظاهر آن وارد نشده باشد و در نهایت پسوردی نیز روی آن قرار نداده باشید. همچنین ردمونی ها این موضوع را الزامی می دانند که شارژر دستگاه به همراه سایر متعلقات اپل واچ و جعبه آن را نیز به مایکروسافت تحویل داده شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *