مشخص شدن تاریخ عرضه لومیا ۶۵۰ مایکروسافت

لومیا ۶۵۰

در ادامه خبری داریم از کمپانی ردموندی مایکرسافت که در حال آمادگی برای عرضه گوشی جدید خود یعنی لومیا ۶۵۰ است.

مایکروسافت در حال آماده سازی خود برای معرفی یک اسمارت فون جدید مبتنی بر پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل است که در ابتدای ماه فوریه از آن رونمایی به عمل خواهد آمد.

به گزارش وب سایت «ویندوز سنترال»، اهالی ردموند قصد دارند لومیا ۶۵۰ خود را در تاریخ یکم فوریه – ۱۲ بهمن ماه به شکل رسمی رونمایی کنند.

کمپانی مایکروسافت بنا دارد تا لومیا ۶۵۰ را در قالب یک موبایل ارزان قیمت برای کاربران تجاری معرفی کند که از قابلیت های سازمانی مناسبی برخوردار است. در این میان البته باید خاطر نشان کرد که هنوز نمی توان در خصوص قیمت محصول یاد شده اظهار نظر دقیقی کرد.

این در حالیست که اخیرا رندرهای کامپیوتری تازه ای نیز به شکل غیر رسمی از لومیا ۶۵۰ در فضای مجازی دست به دست شده و بر اساس همان تصاویر، می توان گفت که این تلفن همراه اقتصادی، از ظاهر بسیار مرغوبی برخوردار است چرا که شاسی آن از فلز ساخته شده.

با همه این اوصاف، مشخصات سخت افزاری ولی به هیچ عنوان رنگ و بوی مرغوبیت ندارند؛ شما به احتمال بسیار زیاد در ۱۲ بهمن ماه با موبایلی ۵ اینچی رو به رو خواهید شد که از صفحه نمایشی با رزولوشن HD بهره می برد، این در حالیست که چیپست مجتمع اسنپدراگون ۲۱۲ یا ۲۰۰ در آن قرار خواهد گرفت.

حافظه RAM دیوایس به یک گیگابایت رسیده و در نهایت شاهد ۸ گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی هستیم که البته می توان آن را با کارت های حافظه افزایش داد. همانگونه که احتمالا تا کنون یقین حاصل کرده اید، لومیا ۶۵۰ نیز از سیستم عامل ویندوز ۱۰ موبایل بهره برده و می توان آن را چهارمین تلفن همراه مبتی بر این پلتفرم دانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *