برانکو: احتمالا گلر تا جمعه می رسد

برانکو

برانکو در مصاحبه خود خبر داد که گلر جدید تا جمعه احتمالا به تیم اضافه شود و در بازی های پرسپولیس درون دروازه این تیم قرار بگیرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:صبح در آزادی تمرین داریم که فکر می‌کنم آنجا هوا آلوده نیست. اگر هم نشد بدنسازی می‌کنیم یا پلی استیشن بازی می‌کنیم!

به گزارش ویکی جوان به نقل از ورزش سه، برانکو ایوانکوویچ در مورد آزمایش بازیکنان تستی عنوان کرد: هدف ما این بود که همه بازیکنان حاضر یک نیمه بازی کنند تا تعداد بازی‌شان بیشتر شود. بازی بهترین تمرین است. فردا هم  همین روند را ادامه می‌دهیم.

وی در خصوص اینکه فردا اعلام شده ورزش در هوای آلوده ممنوع است گفت: نمی‌دانم چه می‌شود من تازه این خبر را شنیدم اگر امکان نباشد بازی نمی‌کنیم. صبح در آزادی تمرین داریم که فکر می‌کنم آنجا هوا آلوده نیست. اگر هم نشد بدنسازی می‌کنیم یا پلی استیشن بازی می‌کنیم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه وضعیت دروازه‌بان این تیم چه زمانی مشخص می‌شود گفت: دو سه روز دیگر مشخص خواهد شد. باشگاه وقتی دروازه‌بان مورد نظرمان را جذب کرد اطلاع رسانی می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که جمعه باید در جام شهدا بازی کنید و آیا جذب گلر دیر نشده است گفت: تا آن موقع ‌احتمالا دروازه‌بان می‌رسد.

برانکو در مورد تقابل با ذوب آهن در جام شهدا گفت: آن‌ها را هم در این مسابقات و هم دور برگشت لیگ برتر شکست خواهیم داد.

سرمربی پرسپولیس در پایان از جذب امیر عباس آینه‌چی به عنوان سهمیه زیر ۲۳ سال خبر داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *