لغو توسعه گوشی های لومیا ۸۵۰ و ۷۵۰ مایکروسافت

لومیا۸۵۰

بر اساس خبرهای منتشر شده ردموندی ها قصد ندارد در سال ۲۰۱۶ گوشی دیگری را روانه بازار کنند و توسعه گوشی های لومیا ۷۵۰و ۸۵۰ را لغو کرده اند.

طبق گزارش وب سایت «ویندوز سنترال»، کمپانی مایکروسافت پس از لومیا ۶۵۰ تصمیم به ارائه تلفن هوشمند دیگری از سری «لومیا» در سال ۲۰۱۶ ندارد و این آخرین موبایل ویندوزی است که در سال جاری از سوی اهالی ردموند توسعه پیدا کرده و معرفی می شود.

وب سایت «ویندوز سنترال» ادعا می کند از منابع نزدیک به ردموند خود شنیده که توسعه موبایل های لومیا ۷۵۰ و ۸۵۰ در جولای سال ۲۰۱۵ لغو گشته و به طور کلی طرفداران محصولات ویندوزی دیگر نباید انتظار حضور آنها را در جمع خود بکشند.

این در حالیست که طرفدراران موبایل های ویندوزی مدت هاست که در انتظار دستگاه هایی به نام «لومیا ۷۵۰ و ۸۵۰» هستند؛ محصولاتی میان رده که اکنون خبر می رسد توسعه آنها لغو شده است.

گفتنی است که در هفته های قبل شاهد به ثبت رسیدن تلفن همراهی در رگولاتوری کشورهای چین و اندونزی بوده ایم که با شماره مدل «RM-1182» به ثبت رسیده. پیش از لغو، لومیا ۸۵۰ از شماره مدل RM-1180 بهره می برد و حالا مشخص نیست شماره ۱۱۸۲ به چه تلفن همراهی تعلق دارد.

در نهایت این منبع ادعا می کند که مدل ۶۵۰،‌ آخرین لومیایی خواهد بود که تا پایان امسال معرفی خواهد شد و پس از آن، کمپانی مایکروسافت تمرکز ویژه خود را بر محصولات پرچمدار قرار خواهد داد و باید در پاییز امسال، انتظار «سرفس فون» را کشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *