ویندوز ۱۰ موبایل به زودی در اختیار لومیا های قدیمی

ویندوز ۱۰ موبایل

کمپانی مایکروسافت در حال آماده شدن برای ارائه بروزرسانی برای لومیا های قدیمی به پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل است.

ابزاری که که کمپانی ردموندی مایکروسافت برای دستگاه‌های مجهز به ویندوز ۸.۱ خود آماده کرده تا قابل ارتقاء بودن آن‌ها را مشخص کند، شبیه به همان ابزاری است که برای ویندوز ۱۰ نسخه دسکتاپ ارسال کرده بود. بنابر توضیحات گفته شده درباره این اپ ارائه شده، با کمک آن قادر هستید مشخص کنید که دستگاه شما قابلیت ارتقاء به ویندوز ۱۰ را دارد یا خیر.

این اپلیکیشن تازه که مایکروسافت برای دستگاه‌های ویندوز ۸.۱ آماده کرده همچنین می‌تواند پیشنهاد‌هایی برای آزاد کردن مقداری فضا به شما دهد. این اپلیکیشن هنوز آماده نیست، اما مایکروسافت به زودی آن را منتشر خواهد کرد.

این سیستم‌عامل اکنون بر روی دستگاه‌های لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس ال قابل دسترسی و ارتقاء است؛ اما این آپدیت برای دستگاه‌های قدیمی‌تر در ماه قبل به تاخیر خورد. ظاهرا آپدیت ویندوز ۱۰ برای دستگاه‌های قدیمی‌تر مقدار فضای زیادی هم به خود اختصاص می‌دهد و کمپانی مایکروسافت توصیه می‌کند فایل‌های حجیم و جاگیر مثل ویدیو‌های روی دستگاه خود را پاک کنید یا به کارت حافظه‌ی جانبی خود منتقل کنید.

بنابراین دستگاه‌های ویندوزفون ۸.۱ خود را آماده کنید تا در زمان در دسترس قرارگیری ویندوز ۱۰ موبایل بتوانید به راحتی به آن ارتقا پیدا کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *