کیبورد Word Flow ویندوزفون در پلتفرم های دیگر

ورد فلو

بر اساس اخبار منتشر شده کمپانی مایکروسافت قصد دارد کیبورد Word Flow ویندوز فون را به پلتفرم های دیگر موبایلی بیاورد.

یکی از ویژگی ها و مزایای بزرگ پلتفرم ویندوزفون، کیبورد بسیار خوب و کارآمدش Word Flow محسوب می شود. کمپانی مایکروسافت اعلام کرده که به زودی تصمیم دارد تا کیبورد پیش فرض ویندوزفون را به شکل یک اپلیکیشن شخص ثالث به پلتفرم های دیگر هم بیاورد که اولین آنها پلتفرم iOS اپل خواهد بود.

طبق ایمیلی که اخیرا به برخی از تسترهای ویندوز اینسایدر ارسال گردیده، به نظر می رسد که ردموندی ها برای تست نسخه آزمایشی کیبورد Word Flow به دنبال کاربران آیفون می گردد. هنوز مشخص نیست که نسخه عمومی این کیبورد چه زمانی در اختیار کاربران iOS قرار خواهد گرفت، اما شکی نیست که طی ماه های آتی خبرهای بیشتری از این کیبورد خواهیم شنید.

گفتنی است که نسخه ویندوزفونی این کیبورد از ویژگی هایی همچون پیشنهاد کلمه، تصحیح خودکار، پشتیبانی از ژست های حرکتی و سوایپ برای تایپ کلمات بهره مند است و در کنار کورتانا، یکی از منحصر به فردترین اجزای سیستم عامل مایکروسافت به حساب می آید.

بنابراین عرضه این کیبورد برای پلتفرم های رقیب، مطمئنا به مذاق بسیاری از طرفداران مایکروسافت خوش نخواهد آمد. البته مایکروسافت مدت هاست که بر روی ارائه محصولات نرم افزاری اختصاصی اش برای پلتفرم های دیگری همچون اندروید و iOS متمرکز شده و همچنان بر این سیاست پافشاری می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *