بروزرسانی اندروید ۵٫۱ برای اکسپریا C4 به جای مارشملو

اکسپریا C4

کمپانی سونی پیش تر اعلام کرده بود که از انتشار بروزرسانی اندروید ۵٫۱ خودداری خواهد کرد و یک راست اندروید مارشملو را در اختیار کاربرانقرار خواهد داد که به نظر می رسد از این کار صرف نظر کرده است.

در اواسط پائیز بود که کمپانی ژاپنی سونی اعلام نمود در نظر دارد سیستم عامل برخی از موبایل های خود را به روز رسانی نموده و برای این منظور قرار بود نسخه ۵٫۱ اندروید را فراموش کرده و یک راست به سراغ نسخه ۶٫۰ اندروید یعنی اندروید مارشملو برود. یکی از گوشی های های این فهرست، اکسپریا C4 بود.

اما گویا نظر سونی عوض شده زیرا امروز اخبار متعددی در رابطه با آپدیت این گوشی به نسخه ۵٫۱ اندروید در رسانه ها منتشر گشته است. این به روز رسانی، ۵ مدل از ۶ مدل موجود از اکسپریا C4 را شامل می شود. تنها نمونه ای که قرار نیست از این مدل در حال حاضر به نسخه جدید پلتفرم یاد شده ارتقا یابد، E5343 نام دارد.
اگر از کاربران اکسپریا C4 هستید و این خبر موجب نا امیدی شما شده باید بگوئیم خیلی نگران نباشید زیرا در آینده ای نه چندان دور آپدیت نسخه ۶٫۰ اندروید نیز برای این اسمارت فون عرضه خواهد گشت.

این بروزرسانی موجب بهینه شدن تنظیمات سریع در موبایل های یاد شده خواهد شد تا اتصال سریع تری از طریق وای فای یا بلوتوث برقرار نمایند. از دیگر تغییرات کوچکی که می توان یاد کرد، Screen Pinning است که به کاربر امکان این را می دهد تا بداند چگونه می توان یک مود را تغییر داد. فهرست مخاطبین دستگاه دیگر کانتکت های گوگل پلاس را نمایش نخواهند داد، به ۴ آیکون بالای صفحه (الارم، ساعت جهانی، تایمر و زمان سنج) انیمیشن هایی اضافه گشته و گزینه چرخش اتوماتیک نیز در فهرست تنظیمات سریع متحرک شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *