درمان پادشاه مخترعین برای بیماری لاعلاجش

یوشیناری ناکاماتسو

دکتر یوشیناری ناکاماتسو که با ثبت اختراعات فراوان به پادشاه مخترعین معروف است به دنبال روشی برای درمان بیماری لاعلاجش است.

به گزارش ویکی جوان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: دکتر یوشیناری ناکاماتسو، یک مخترع بسیار فعال و پادشاه مخترعین ژاپنی است. با بیش از ۳۵۰۰ اختراع ثبت‌شده، این دکترِ ۸۷ ساله تصمیمی بر بازنشستگی ندارد و آرزویش رسیدن به سن ۱۴۴ سالگی و ثبت حداقل ۶۰۰۰ اختراع بود؛ اما متأسفانه اکنون مانعی جدی بر سر راه تحقق هدفش وجود دارد؛ سال ۲۰۱۳ پزشکان اعلام کردند او به سرطانِ پروستات بدخیمی مبتلا شده و تقریباً دو سال زنده می‌ماند و البته پرتودرمانی و عمل جراحی برای فردی در سن و سال وی مناسب نیست.

ناکاماتسو به دنبال درمانی برای انواع سرطان است. او قصد دارد تا آخرین لحظات تلاشش را ادامه دهد. یوشیناری به روش‌های درمانی جایگزین متوصل شده است مثل استفاده از مواد غذایی ضد سرطان، انواع چایی‌های تقویت‌کننده . به‌علاوه وی در حال طراحی رباتی است که می‌تواند این بیماری را درمان کند.

اما این مغز متفکرِ خارق‌العاده و دانشمندِ خودآموخته قصد ندارد بدون مبارزه پا پس بکشد. او دو سال گذشته را صرف ابداع درمانی برای بیماری کشنده‌اش کرده و تا سال ۲۰۱۶ هنوز دوام آورده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *