موزیلا مرورگر مسدود کننده تبلیغات Brave را معرفی کرد

BRAVE

کمپانی Brave مرورگر خود را که قابلیت مسدود کردن تبلیغات را دارد را رسما معرفی و برای دسکتاپ و تلفن های هوشمند منتشر کرد.

لازم به ذکر است شرکت Brave توسط Brendan Eich، یکی از پایه گذاران موزیلا و با هدف تمرکز بر مسدودسازی تبیلغات آزاردهنده از سطح وب راه اندازی شده. حذف تبلیغات نه تنها می تواند باعث حفاظت از حریم خصوصی شما شود، بلکه می تواند نقش تاثیر گذاری بر افزایش سرعت بارگذاری صفحات وب داشته باشد.

مرورگر جدید این کمپانی طوری برنامه ریزی شده که فقط تبلیغاتی که از تاریخچه مرورگر استفاده می کنند را مسدود می نماید، اما جلوی تبلیغاتی که می توانند برایتان موثر واقع شوند را نمی گیرد.

بنابراین با نصب Brave نه تنها قادر هستید جلوی تبلیغات اسپم و مزاحم را بگیرید، بلکه می توانید آنهایی که ممکن است برایتان مفید باشند را با تمرکز بیشتری از حالت عادی مشاهده کنید.

هنوز نسخه بتای مرورگر Brave به طور رسمی منتشر نشده، با این حال اگر می خواهید پیش از عرضه عملکرد مرورگر مورد بحث را بسنجید، می توانید با مراجعه به وبسایت GitHub نسخه های دسکتاپ، iOS و اندروید آن را دانلود کنید.

توجه داشته باشید که نسخه فعلی مرورگر Brave، فاقد قابلیت هایی همچون مدیریت بوکمارک، تاریخچه و پوشه دانلودهاست. اما به گفته توسعه دهندگان اپ قرار است که این ویژگی ها به همراه موارد دیگر به تدریج و طی هفته های آتی به آن اضافه شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *