Quatix 3 ساعتی هوشمند برای ورزش های آبی

garmin

در بازار داغ گجت های پوشیدنی کمپانی Garmin ساعتی هوشمند برای ورزش های آبی طراحی کرده است؛ با ویکی جوان همراه باشید.

کمپانی Garmin ورژن خاصی از ساعت هوشمند ورزشی خود را توسعه داده. این ساعت با نام Quatix 3، قادر است فعالیت های شخص را هنگامی که درون آب است اندازه گیری کند. در واقع، Quatix 3 همان Fenix 3 است، اما با طراحی متفاوت که آن را آماده ی شرایط سخت تر می کند.

برای مثال، ساعت مذکور مدت زمان زیادی را می تواند درون آب به فعالیت خود ادامه داده و اطلاعات را از سنسورهای آبی مستقیما برای واچ فیس ارسال کند. همچنین، کاربران قادراند به صورت ریموت، اکشن کمرای Virb و سیستم استریو آبی Fusion را هم از طریق این ساعت کنترل کنند.

Quatix 3 به اپلیکیشن موبایل Garmin Connect متصل شده و اطلاعات را به اسمارت فون و تبلت شما منتقل می کند تا برای تجزیه و تحلیل بیشتر، فعالیت های فیزیکی خود را تحت نظر داشته باشید. پشتیبانی این ساعت هوشمند از GPS و GLONASS نیز همانند ورژن قبلی است و باتری آن بیست ساعت دوام می آورد. البته اگر تمامی این سنسورها و ماژول های اضافی خاموش باشند و قرار به ثبت داده ها نباشد، Quatix تا شش هفته با یک بار شارژ روشن باقی می ماند.

به هر حال، دنیای زیر آب از آنچه که ما تصورش را داریم ظالمانه تر است، بنابراین Garmin به گونه ای Quatix 3 را طراحی کرده که تا عمق صد متری هم دوام داشته باشد. شیشه این ساعت هم از یاقوت کبود مقاوم ساخته شده و به این سادگی ها قابل تخریب نیست. Garmin Quatix 3، در سه ماهه ابتدایی سال ۲۰۱۶ و پیش از فرارسیدن ماه آوریل، با قیمت ۵۹۹٫۹۹ دلار وارد بازار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *