تاریخ عرضه گلکسی S7 در آمریکا

گلکسی اس ۷

خبر ها و شایعات منتشر شده جدید تاریخ عرضه پرچمدار جدید سامسونگ، گلکسی اس ۷ در بازار آمریکا را مشخص کرده اند.

کمپانی سامسونگ احتمالا پرچمدار آتی خود را در جریان کنگره جهانی موبایل که قرار است ماه آینده در بارسلون اسپانیا برگزار گردد رونمایی خواهد کرد، هرچند که این شرکت هنوز این مساله را رسما تایید نکرده اما با نگاهی به سال های اخیر می توان اینطور نتیجه گرفت.

لذا تا به امروز، بر پایه شایعات منتشر شده، صرفا می دانستیم که پرچمدار آتی سامسونگ چه زمانی معرفی می شود، اما حالا، طبق شایعه جدیدی که در این رابطه به دست آمده، زمان عرضه دستگاه مورد بحث به بازار ایالات متحده آمریکا نیز مشخص گردید.

بر طبق سنت سال‌های قبل کمپانی کره‌ای سامسونگ همیشه آمریکا را در لیست کشورهای اولیه عرضه محصولات خود قرار می‌دهد. پس می‌توان انتظار داشت که همان حوالی علاوه بر آمریکا در کشور‌های دیگری هم شاهد عرضه این محصول جدید باشیم.

سامسونگ تلفن هوشمند گلکسی اس ۶ را در جریان MWC 2015 معرفی کرد که در تاریخ های یازدهم تا چهاردهم اسفندماه سال ۹۳ برگزار گردید. پرچمدار سال قبل این شرکت از تاریخ ۲۱ فروردین سال ۹۴ نیز به ۲۰ کشور دنیا عرضه گردید.

حالا طبق شایعه جدیدی که در این باره  منتشر گردیده است، با وجود آنکه قرار است این کمپانی کره ای پرچمدار تازه خود را در تاریخ دوم اسفند ماه معرفی نماید، انتظار می رود که عرضه آن در تاریخ یازدهم مارس مصادف با ۲۱ اسفند ماه اتفاق بیافتد.

نمی‌توان به صورت قطعی گفت که سامسونگ حتما در همین روز عرضه محصولات خود را شروع خواهد کرد چرا که این شایعه از یک منبع نامشخص منتشر شده است. با این حال احتمال عرضه این محصول در ماه مارس زیاد است و معمولا سامسونگ گوشی‌های سری اس خود را پس از معرفی، خیلی زود به بازار جهانی عرضه می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *